Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تاریخ عرضه ی بازی Deus Ex: The Fall بر روی ios
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
بازی Deus Ex: The Fall این هفته 11 جولای پنج شنبه بر روی ios توسط کمپانی  Square-Enix  عرضه می شود.
طبق اطلاعات به دست امده این بازی با قیمت 6.99 دلار-4.99 پوند-5.99 یورو از app store برای iPhone, iPad, iPod Touch عرضه می شود.
[تصویر:  Deus-Ex-The-Fall.jpg]
منبع:http://www.vg247.com/2013/07/08/deus-ex-the-fall-launches-this-thursday-on-ios/
حیف که یه iphone یا ipad یا ipod ندارم[img]/images/smi/new/wall.gif[/img]عاشق این بازی هستم[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
مطمئنی  برای اندروید  نمیاد[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]پس ما اینجا چی کاره  ایم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] میشه بری یکم تحقیق کنی .فکر کنم برای اندروید  هم  بیاد؟!![img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
(07-08-2013, 08:52 PM)'reza marston' نوشته است: [ -> ]مطمئنی  برای اندروید  نمیاد[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]پس ما اینجا چی کاره  ایم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] میشه بری یکم تحقیق کنی .فکر کنم برای اندروید  هم  بیاد؟!![img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
نه دادا برا اندروید نمیاد[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]

منتظر اين بازيم[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
حیف شه برای اندروید نمیاد ولی مرسی[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]