Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: BLACK OPS2 انتقام ماه دیگر بر روی PC و PS3
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
اکتیویژن ناشر بازی پرآوازه ی CALL OF DUTY اعلام کرد که DLC جدید این بازی با نام انتقام ماه دیگر بر روی PC و PS3 در دسترس میباشد.این DLC شامل نقشه ی پناهگاه ساحلی,مسیر انحرافی,یورش,و مد جدیدی از بخش پرطرفدار ZOMBIE است.
این DLC اولین روز از ماه آگوست برای کسانی که SEASON PASS بازی را در اختیار دارند[تصویر:  call_of_duty_black_ops_6-wallpaper-1920x...00x168.jpg] با قیمت 14.99@ دلار قابل دانلود میباشد.
منبعhttp://www.vg247.com/2013/07/10/black-ops-2-vengeance-releasing-on-pc-and-ps3-in-august/
داداش علاف تر از منو تو پیدا نمیشه بعد یه مدت که بگذره کاربرا نظرشون رو میدن الان شبه و همه خواب و ما مرد تنهای شبیم !
(07-11-2013, 02:15 AM)'Alireza M' نوشته است: [ -> ]داداش علاف تر از منو تو پیدا نمیشه بعد یه مدت که بگذره کاربرا نظرشون رو میدن الان شبه و همه خواب و ما مرد تنهای شبیم !
من شبارو خیلی دوست دارم.احساس آرامش میکنم و میتونم بنویسم.بخاطر همینه شبا بیدارم

آره ما مردیم اونا زنن[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
ممنون[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
(07-11-2013, 02:19 AM)'nathan drake' نوشته است: [ -> ]
(07-11-2013, 02:15 AM)'Alireza M' نوشته است: [ -> ]داداش علاف تر از منو تو پیدا نمیشه بعد یه مدت که بگذره کاربرا نظرشون رو میدن الان شبه و همه خواب و ما مرد تنهای شبیم !
من شبارو خیلی دوست دارم.احساس آرامش میکنم و میتونم بنویسم.بخاطر همینه شبا بیدارم

قربونت رایدن این کالاف آخر خراب کاری بود من که نتونستم مولتیشو بزنم[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
(07-11-2013, 02:55 AM)'EBLIS' نوشته است: [ -> ]قربونت رایدن این کالاف آخر خراب کاری بود من که نتونستم مولتیشو بزنم[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
من خودم هم به زور سینگلش رو تموم کردم.فاجعست

هر حرفی از black ops 2 میاد می خوام با کله برم تو مانیتور،کیبور رو گاز بگیرم[img]/images/smi/new/wall.gif[/img]
کی خوابه داداشم . [img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
منم نمیتونم شب ها بخوابم . [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
به هر حال ممنون بابت خبر داغت !!!! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
DLCنده بهتره.چون خیلی مولتیش چرته فراتر از انتظارم چرت بود[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]