Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: MARK CERNY:بازیهای مستقل به شدت روبه افزایش است
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
MARK CERNY طراح اصلی و معمار PS4 طی صحبتهای خود در مراسم تولید کنندگان که در BRIGHTON برگزار شد گفته است که بازیهای مستقل به سرعت رو به افزایش و بهتر شدن است.قسمتهایی از صحبتهای ایشان;
ما سازندگان مستقل بسیار خوبی بر روی PS3 داشته ایم.عنوانهایی به مانند JOURNEY,FLOWER.همچنین مقداری هم از استودیوهای THIRD PARTY.من اینها را بر روی PS4 نیز میبینم.این عنوانها باید بهتر و بیشتر شوند.
من فکر میکنم سخت افزار ساده ی PS4 این اجازه را به سازندگان بدهد.من فکر میکنم که ما ساختار مناسب برای حمایت از بازیسازان مستقل را داریم.همچنین قابلیتهای جدید و همه جانبه ی PS4 این راه بسیار همواری را برای این سازندگان گشوده است.شما میتوانید عکسها و ویدیوهای خود از بازی را به راحتی در جامعه به اشتراک بگذارید.
MARK CERNY علاوه بر معمار و سازنده ی PS4 عنوان KNACK که یکی از عناوین لانچ PS4 میباشد را هم در دست ساخت دارد.[تصویر:  20120417journey.jpg]
[تصویر:  images.jpg]
منبعhttp://www.vg247.com/2013/07/10/playstation-4-indie-trend-going-to-accelerate-says-system-architect/