Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: انتظار به پایان رسید و Sony رازی که در پی آن تصاویر عجیب بود را آشکار کرد.
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
دیروز سونی تصاویری را همراه با پیام هایی قرار داد که بیانگر این بود:(زمانی که دنیا ها به هم برخورد کنند قهرمانان باز می گردند) این جمله خیلی از گیمر ها را به فکر فرو برد که آیا این چه می تواند باشد که در نهایت Insomniac امروز از آن پرده برداری کرد که آن را در ادامه می خوانید:
پیرو اطلاعاتی که یک سایت لیک کرده است استدیو ی Insomniac به صورت رسمی از بازی Ratchet & Clank:Into The Nexus پرده برداری کرده است و این بازی را معرفی کرده است.
طبق گفته های سایت IGN سری جدید این بازی در پاییز هم به صورت دیجیتالی و هم به صورت فیزیکی جهت خرید از فروشگاه ها به قیمت 30 دلار عرضه می شود.
این یک عنوان برای PS3 می باشد.
به عقیده ی خیلی از گیمر ها این تصاویر می توانست نوید از سری جدید عنوان هایی چون:GoD یا TLOU و یا Uncharted باشد اما این طور نبود.
نا گفته نماند که این بازی هم جزو یکی از انحصاری های محبوب Playstation محسوب می شود.
برای جمع آوری اطلاعات بیشتر درباره ی گیم پلی و اطلاعاتی درباره ی شخصیت ها و دیدن تریلر این عنوان می توانید به لینک زید مراجعه فرمایید:
http://www.vg247.com/2013/07/11/ratchet-clank-into-the-nexus-spotted-on-insomniac-site-rumour/
[تصویر:  20130711_ratchet__clank_into_the_nexus.jpg]

http://www.vg247.com/2013/07/11/ratchet-...te-rumour/

فکرشم نمی کردم [img]images/smi/s0 (67).gif[/img] بهتر از اینا میتونست باشه، مرسی بابت خبر.
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img] یعنی الان باید چی باشم قیافم؟؟؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]یعنی این بود سورپرایزتون؟؟؟
مسخره [img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ما رو باش فکر میکردیم که IP جدید و خفن باشه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
به نظر من مسخره ترین بازی سونی این بازیه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
(07-11-2013, 11:11 AM)'Oxygen' نوشته است: [ -> ]فکرشم نمی کردم [img]images/smi/s0 (67).gif[/img] بهتر از اینا میتونست باشه، مرسی بابت خبر.
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خواهش می کنم.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]