Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: شرلوک هولمز جرم و مجازات معرفی شد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
یک تیزر از قسمت جدید شرلوک هولمز پخش شده که نشان میدهد این بازی با unreal engine3 ساخته میشود.تنها موتور بازی نیست که عوض شده بلکه تکنیکهای جدید کاراگاهی نیز به بازی اضافه شده است.
این بازی توسط Focus Home Interactive برای ps3-xbox-pc عرضه خواهد شد.تاریخ دقیق بازی هنوز اعلام نشده است.به محض دریافت تریلر در فروم قرار خواهد گرفت.
[تصویر:  NEW_crimespunishments-07.jpg]
[تصویر:  artwork_crimespunishments.jpg]
[تصویر:  NEW_crimespunishments-08.jpg]
[تصویر:  NEW_crimespunishments-09.jpg]
[تصویر:  NEW_crimespunishments-10.jpg]
منبعhttp://www.vg247.com/2013/07/11/sherlock-holmes-crimes-punishments-teaser-shows-the-renowned-detective-on-the-case/
از رو عکس ها که زیباس ولی امیدوارم عین نسخه ی قبلش نباشه که مردم عین مجسمه بودند[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
یه سوال؟؟؟ چرا هر چی که تو فروم اخبار بازی هست 5 دقیقه بعدش میره تو صفحه اصلی سایت؟
(07-12-2013, 02:28 AM)'parham 0077' نوشته است: [ -> ]یه سوال؟؟؟ چرا هر چی که تو فروم اخبار بازی هست 5 دقیقه بعدش میره تو صفحه اصلی سایت؟
اینطور نیست.چون من با بچه های سایت پابه پا دارم کار میکنم همزمان به هم میخوریم

خیلی گرافیکش عالیه!!!!!
کاشکی عین نسخه قبلش نباشه.
من عاشق بازی های اینجوری، مخصوصا sherlock holmes ام.
تشکر.
(07-12-2013, 02:42 AM)'A.ko' نوشته است: [ -> ]خیلی گرافیکش عالیه!!!!!
کاشکی عین نسخه قبلش نباشه.
من عاشق بازی های اینجوری، مخصوصا sherlock holmes ام.
تشکر.
تنها بازی عالی این سبک la noire هستش.امیدوارم این تا اومدن بازی جدید تیم باندی سرمون رو گرم کنه

از اینکه سریعا اخبار رو داخل فروم هم میذارید سپاسگزاریم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(07-12-2013, 04:27 AM)'Admin' نوشته است: [ -> ]از اینکه سریعا اخبار رو داخل فروم هم میذارید سپاسگزاریم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
تشکر از شما که خبرهای من رو لایک میکنید

خسته نباشی رایدن عزیز