Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: دلیل قرار دادن کینکت در هر جعبه کنسول Xbox One
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
                                                             [تصویر:  xbox-one.jpg]                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           یکی از برنامه نویسان کنسول Xbox One دلیل قرار دادن دستگاه کینکت در هر جعبه را توضیح داد و گفت: کینکت یک بخش جداناپذیر از تجربه است. همان طور که می دانید مایکروسافت اعلام کرده بود که کینکت شامل هر جعبه Xbox One میشود و روشن است که این این یکی از دلایلی هستش که چرا Xbox One صد دلار از رقیب خود یعنی Ps4 قیمتش بیشتر است. با این حال توسعه دهندگان فکر میکنند که قرار دادن کینکت در هرجعبه آزادی بیشتری به آنان میدهد تا قابلیت های خاصی به بازی های خود اضافه کنند. او گفت هدف قرار دادن کینکت در کنار هر xbox one این است که به توسعه دهندگان بازی ها ضمانت کنیم که آنها میتوانند ویژگی های کینکت را در بازی های خود قرار دهند و کسی که xbox one را داشته باشد میتواند این ویژگی ها را تجربه کند. او گفت کینکت یک بخش جداناپذیر از تجربه xbox one است. او همچنین معتقد است که این دیدگاه از نظر کاربران عالی خواهد بود اگر کینکت نیازمند اتصال همیشگی نباشد با این حال او فکر میکند این کار موجب تضعیف تضمین داده شده به توسعه دهندگان میشود. او گفت تعداد ویژگی های xbox one که با کینکت کار میکند تقریبا بیش از حد قابل شمارش است من واقعا نمیتوانم تصور کنم که از کنسول بدون کینکت استفاده میکنم. نظر شما چیست؟؟؟                                                                                                                                                              [تصویر:  microsoft-xbox-one-kinect-01.jpg] منبع: Xbox One Dev Justifies The Inclusion of Kinect In Every Box, Is An Integral Part of The Experience « GamingBolt.com: Video Game News, Reviews, Previews and Blog
ممنون
امیدواریم بتونن خوب ازش استفاده کنن . یکم خسته کننده و ازار دهندست بخوای مدت طولانی ازش استفاده کنی.
جه جالب.[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] امیدوارم ازش خوب استفاده کنن.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
من که به کینکت خیلی امید وارم چون وقتی یکی از تریلر های مربوط به اشنایی با کینکت رو دیدم خیلی دقیق بود [تصویر:  s0%20(60).gif]
کپی برداری از سایت های فارسی زبان ممنوع است

بسته شد