Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: ASSASINS CREED در سال 1930
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
یکی از کاربران سایت گیم اینفورمر در وبلاگ رسمی خود عکسی را به نمایش گذاشته که نشان میدهد ممکن بود جد دزموند در سال 1930 به این شکل باشد.این شکل از ASSASSINS CREED به مانند فیلمهای نوآر (یک مثال دیگر بازی L.A NOIRE) گونه میباشد که کت بلند و کروات در آن زمان رایج بوده است.نظر شما چیست؟آیا ASSASSINS CREED در این زمان میتوانست ایده ای جالبی باشد و این بازی را از تکراری بودن در بیاورد؟
[تصویر:  tumblr_ln2gc5cS7s1qc2eojo1_1280.jpg]
منبعhttp://www.gameinformer.com/b/news/archive/2013/07/13/noir-assassin-39-s-creed-art.aspx
این بازی توسط یوبی سافت تو زمان حال وعده داده شده بود و احتمال می رفت که بازی واچ داگز assassin creed زمان حال باشه ولی فهمیدن که اصلا یه بازی جداست.
ایده بسیار خوبیه.
بابا ایناهم خودشونو لوس کردن به جای این که جد دزموندو تو آینده نشون بدن یا assassin بعدی رو بعد III بسازن میرن 50 سال قبلشو میسازن.یوبیسافت فاتحه assassins creed  رو خوند[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
اصلا چرا assasins رو تو سال 2089 نمیسازن؟
دیگه اون موقع (توی 2089)بجای شمشیر باید از شمشیر های استار وارز استفاده کنیم...
ولی به نظرم توی 1930 جالب نمیشه...
مسخره ها شبیه  شبگرده[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
کلا فرقی نمیکنه داستانش تو چه سالی باشه تنها چیزی که معلومه اینه که یوبی داره تمام IP هاشو نابود میکنه.واچ داگز هم بعد از شماره اول به لیست نابودی ها اضافه کنید.
بسی مزخرف[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
آقا جان من فکر میکنم اگه همینطور ادامه پیدا کنه اون Assassin's Creed 50 ( [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img] ) رو که میشه سال 2100 رو هم باید همین زودی ها ببینیم .
ولی خداییش هیچ کدومشون به نسخه Brother Hood نمیرسن. (( نظر شخصیمه !!! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img] )) از اون نسخه به بعدشو من زیاد خوشم نیومد نمیدونم چرا. ولی خوشم نیومد. [img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
آقا به جونه خودم یوبیسافت یجوری داستان WD رو به AC ربطش میده ! حالا ببینید کی گفتم !

اینا جد و آباد این بدبختو اوردن جلو چشماش [img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
صفحه‌ها: 1 2