Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سونی : Ps4 قادر خواهد بود که چشم انداز دنیای گیم را تغییر دهد.
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
باسلام خدمت همه ی دوستان.Mark Cerny در گفتگویی تازه گفته است  که نسل بعدی بازی ها دوره رنسانس صنعت گیم خواهد بود.                                                                                 [تصویر:  sony_ps4.jpg]                                                                                                                                         سونی امید بسیار زیادی به PlayStation 4 دارد در حدی که Mark Cerny از سونی معتقد است که این کنسول پتانسیل لازم را برای تغییر چشم انداز گیم و بازی ها را را دارا می باشد. (ما توسط PlayStation 4 این قابلیت را داریم که چشم انداز ها را تغییر دهیم و تنوع محتوای جدیدی را خلق کنیم.این یک دوره رنسانس در طول دوره بازی ها خواهد بود.مایکروسافت نیز به نوبت خود نسل بعدی را توسط کنسول Xbox One تغییر خواهد داد ولی ما سیستمی را طراحی کرده ایم که توسط آن بهترین مکان برای بازی PS4 خواهد بود و سال های زیادی این کار را انجام خواهد داد.)شرکت این را در ماه ژوین اعلام کرد. تعطیلات امسال سال میلادی زمانی خواهد بود که هر دو کنسول Ps4 و Xbox One در فروشگاه ها قرار خواهند گرفت و این با شماست که کدام کنسول را انتخاب کنید.                                                                                                                                                                                                                                                                                                       [تصویر:  PlayStation4_logo.jpg]                                                                                                                                                                                                                                                                      منبع: سایت Gamespot   
معلومه دیگه PS4رو انتخاب می کنم
(07-15-2013, 11:21 AM)'AMIR-GAMER' نوشته است: [ -> ]معلومه دیگه PS4رو انتخاب می کنم

آره انتخاب من هم Ps4 هستش.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
just ps4

Amir Game

دوست عزیز 
1=منبع دقیق رو بزارید.سایت گیم اسپات سایت بزرگیه
2=اینه قدرت ps 4

از همین حالا نسل بعد این نسل بعد هم مشخص کردم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خوش به حالش 
برید دنیارو تغییر بدید[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]