Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: DLC جدید DISHONORED به نام BRIGMORE WITCHES
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
ARKANE سازنده ی عنوان محبوب DISHONORED اولین آرت ورک از DLC جدید DISHONORED به نام BRIGMORE WITCHES را منتشر کرد.این عنوان در ادامه ی ماجرای DAUD قاتل ملکه است.همچنین ARKANE در توییتر شخصی خود نیز گفته است:
نتیجه گیری سفر DAUD,جزئیات بیشتر فردا
[تصویر:  Dishonored-Witches-of-Brigmore-600x360.jpg]
منبعhttp://www.vg247.com/2013/07/15/dishonored-brigmore-witches-reveal-teased-for-tomorrow-art-inside/
دستت درد نکنه کارت درسته raiden جان[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
من یه سوال دارم تو که اینقدر سخت کوشی و %90 خبرا رو زود تر از خود سایت میزاری چرا عضو تحریریه نمیشی و یا نشدی؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
ولی بازم دستتدرد نکنه که فروم رو آپدیت نگه میداری[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
(07-15-2013, 08:39 PM)'arvin assassin' نوشته است: [ -> ]دستت درد نکنه کارت درسته raiden جان[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
من یه سوال دارم تو که اینقدر سخت کوشی و %90 خبرا رو زود تر از خود سایت میزاری چرا عضو تحریریه نمیشی و یا نشدی؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
ولی بازم دستتدرد نکنه که فروم رو آپدیت نگه میداری[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
نمیدونم عزیز.مدیران باید ببینن و دعوت کنن.ما که افتخاریه برامون

(07-15-2013, 10:15 PM)'nightwolf' نوشته است: [ -> ]دستت درد نکنه raiden حالا یه سوال جدا.میدونی از کجا باید دی ال سی knife of dunwal رو  برای ایک باکس دانلود کرد؟
از ایکس باکس لایو.باید پول هم پرداخت کنی که فکر نکنم تو ایران بشه.ولی برای PS3 در سایتهای ایرانی موجوده

خاطرات زیادی با این بازی دارم[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]اما باید بگم با انتشار "سارق" (THIEF) این سری دیگه حرفی برا گفتن نداره [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
دوست عزیز، ممنون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]