Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: BOX ART FIFA14 UK
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
ناشر عنوان فیفا 14 یعنی EA باکس آرت XBOX360 رسمی این عنوان مخصوص UK را معرفی کرد.ستاره ی این باکس آرت لیونل مسی و GARET BALE از تیم SPURS(تاتنهام) است.همچنین EA در پستی اعلام کرده است:
این گرت بیل است. منتظر نمایش تکنیکهای ضبط شده ی او توسط تیم تولید ما باشید.
[تصویر:  fifa14-uk-boxart-425x600.jpg]
منبعhttp://www.vg247.com/2013/07/15/fifa-14-trailer-teases-todays-uk-cover-star-reveal/
این که هر روز تغییر میکنه[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
(07-15-2013, 09:37 PM)'farnam 1379' نوشته است: [ -> ]این که هر روز تغییر میکنه[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
این مخصوص قسمت UK یا همون ENGELAND هستش

باکس آرت رو که دیدم اولین چیزی که به ذهنم رسید این بود مسی چرا این قدر زشت شده؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
دستت درد نکنه ولی رایدن مگه قرار نبود تو شب کار باشی !!! وقتی شب رضا ازت جلو زد بهت میگم:دی
fifa  for  ever  [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

باکس آرتش  زیباست[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

ممنون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(07-15-2013, 09:41 PM)'arvin assassin' نوشته است: [ -> ]باکس آرت رو که دیدم اولین چیزی که به ذهنم رسید این بود مسی چرا این قدر زشت شده؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
دستت درد نکنه ولی رایدن مگه قرار نبود تو شب کار باشی !!! وقتی شب رضا ازت جلو زد بهت میگم:دی
من فردا امتحان دارم مجبورم شب زود بخوابم.گفتم الان بترکونم.اشالا از فردا شب تا آخر هفته فروم رو میترکونم.نقد لست رو هم کامل آماده کردم.بهترین نقدی هستش که تابحال خوندی

(07-15-2013, 10:03 PM)'nathan drake' نوشته است: [ -> ]
(07-15-2013, 09:41 PM)'arvin assassin' نوشته است: [ -> ]باکس آرت رو که دیدم اولین چیزی که به ذهنم رسید این بود مسی چرا این قدر زشت شده؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
من فردا امتحان دارم مجبورم شب زود بخوابم.گفتم الان بترکونم.اشالا از فردا شب تا آخر هفته فروم رو میترکونم.نقد لست رو هم کامل آماده کردم.بهترین نقدی هستش که تابحال خوندی
حالا که تو گفتی بس صد در صد میشه[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
کی میشه ما تو رو تو سایت ببینیم به جای فروم سایتو متلاشی کنی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]