Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: چارت UK در تصرف XBOX360
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
لیست فروش UK در نیم سال اول 2013 در تصرف ماکروسافت است.کنسول ماکروسافت توانسته در نیم سال اول 38 درصد از نرم افزار خود را نیز بفروشد که این رقم بالغ بر 41 درصد از کل نرم افزارهای موجود در این منطقه است.سونی توانسته با انحصاری محبوب خود THE LAST OF US که در ماه JUN منتشر شد تنها در این ماه بر کنسول ماکروسافت غلبه کند.نینتندو نیز مزه ی موفقیت را بار دیگر با 3DS چشید.این کنسول توانسته در نیم سال اول 799K نسخه از این کنسول را بفروشد.اما در همین زمان WIIU توانسته فقط 179K از این کنسول را بفروشد.اما WII وضعیتش کمی بهتر است.این کنسول توانسته در نیم سال اول 649K از کنسول خود را بفروشد.
نینتندو باید فکری به وضعیت فروش WIIU بکند.همچنین در قسمت پایین این لیست بطور کامل نمایش داده شده است.
[تصویر:  uk-software-unit-1H-2013.png]
منبعhttp://www.vg247.com/2013/07/15/xbox-360-leads-uk-software-sales-in-first-half-2013-wii-u-struggles/
فروم  با  وجود  تو  داره یواش  یواش  اکتیو  میشه  ها .  مرسی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

من  اگه  جای مدیران  بودم با  عرض پوزش  نمیبردم تو  تحریریه میزاشتم تو  فروم  بمونی  بهش  جلا  بدی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

ولی  حالا  که  نیستم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

(07-15-2013, 09:58 PM)'reza marston' نوشته است: [ -> ]فروم  با  وجود  تو  داره یواش  یواش  اکتیو  میشه  ها .  مرسی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

من  اگه  جای مدیران  بودم با  عرض پوزش  نمیبردم تو  تحریریه میزاشتم تو  فروم  بمونی  بهش  جلا  بدی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

نهههههههههههههههههههههههههههههههه[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]

(07-15-2013, 10:26 PM)'nathan drake' نوشته است: [ -> ]
(07-15-2013, 09:58 PM)'reza marston' نوشته است: [ -> ]فروم  با  وجود  تو  داره یواش  یواش  اکتیو  میشه  ها .  مرسی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

نهههههههههههههههههههههههههههههههه[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]

گفتم حالا  که  نیستم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
آآآآآآآآووووووووووووووووووررررررین.دمت گرم با این خبرات.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
ولی ببخشید اینو میگم توی متن فروش wii و 3ds را جا بجا نوشتی.
(07-15-2013, 10:49 PM)'van helsing' نوشته است: [ -> ]آآآآآآآآووووووووووووووووووررررررین.دمت گرم با این خبرات.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
ولی ببخشید اینو میگم توی متن فروش wii و 3ds را جا بجا نوشتی.
درود.اصلاح شد.مرسی بابت توجه

ممنون بابت خبر . raiden جان  به نظرم تو فعالیتت بیشتر از همه داخل فروم هست [img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
مرسی (منظورم رئی-س جم-هور بخت برگشته مصر نیست[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
همه تلاشتو بکن که عضو تحریریه بشی اون وقت ما میدونیم و بعضیها
(07-16-2013, 02:06 AM)'samijon' نوشته است: [ -> ]مرسی (منظورم رئی-س جم-هور بخت برگشته مصر نیست[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
پیام خصوصی بخوام بهت بدم همین نام کاربریت؟

(07-16-2013, 03:02 AM)'nathan drake' نوشته است: [ -> ]
(07-16-2013, 02:06 AM)'samijon' نوشته است: [ -> ]مرسی (منظورم رئی-س جم-هور بخت برگشته مصر نیست[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
پیام خصوصی بخوام بهت بدم همین نام کاربریت؟

منظورت رو درست نفهمیدم ولی همین نام کاربریم هست.
صفحه‌ها: 1 2