Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: XBOX ONE قابلیت نصب دیجیتالی بازیها در حین بازی کردن را داراست
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
کنسول نسل هشتم ماکروسافت XBOX ONE این اجازه را به شما میدهد در حین دانلود بازیهای دیجیتالی به بازی کردن بپردازید.به مانند PS4 کنسول ماکروسافت این قابلیت را دارد زمانی که مقدار خاصی از بازی دانلود شد شما به بازی کردن بپردازید در حالی که کنسول ادامه ی دانلود بازی را انجام میدهد.و این را هم اضافه کنم که تمام بازیهای XBOX ONE اول باید در هارد داخلی نصب بشوند تا بتوانید به بازی کردن بپردازید.
[تصویر:  Xbox-One4.jpg]
[تصویر:  xbox-one-new-.png]
منبعhttp://www.vg247.com/2013/07/16/xbox-one-allows-you-to-play-the-game-as-it-digitally-installs/ 
با این سرعتا  حتما دانلود  میکنیم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]سرعت  ها انقد  عالین  که  غم نداریم  اصلا[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
(07-17-2013, 12:36 AM)'reza marston' نوشته است: [ -> ]با این سرعتا  حتما دانلود  میکنیم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]سرعت  ها انقد  عالین  که  غمه نداریم  اصلا[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

دقیقا[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
دقیقا من با TLOU همین کارو کردم وقتی که 68 % بازی دانلود شده بود داشتم بازی میکردم و همزمان داشت ادامه ی بازی دانلود میشد [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] ولی انصافا کاره جالبیه
خوبه سونی یک کاری کرد تا این ماکرو بیاد تقلید کنه ...
خودشون که کار جدیدی بلد نیستن 
هر چند با این کارا هم نمیتونن با سونی رقابت کنند
کلا فناوری خوبیه اما برای ما اگه بریم آمریکا بازی رو فیزیکی بخریم زودتر میتونیم بازی کنیم تا دانلودش[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
وای چه اجازه ی بزرگی به گیمرا داده [img]images/smi/s0 (34).gif[/img]
[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
باحاله اما همچین وایسی هم دنیا به آخر نمیادا اینجور خیال آدم هم آسودست[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

حرکت خوبی هست واسه اونا که حوصله انتظار کشیدن ندارن...