Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: فراخوان جذب خبرنگار،تحریریه و مدیر برای وبسایت خبری،تحلیلی پارسی گیم
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز...
وبسایت خبری،تحلیلی پارسی گیم(Par30game.ir) مدتی است که شروع به فعالیت نموده و در همین مدت زمان کوتاه پیشرفت بسزایی داشته است.از این رو پارسی گیم جهت پیشرفت بیشتر در عرصه ی گیم در نظر دارد به جذب خبرنگار،تحریریه و مدیر برای وبسایت بپردازد.

[تصویر:  78686967205607896493.gif]

اگر عزیزی در بین شما دوستان توانایی فعالیت در یکی از زمینه های یاد شده را دارد میتواند یا در اینجا اعلام کند یا به ID یاهوی زیر مراجعه نماید:

GhostKillerCR7@yahoo.com

باشد که با یاری شما عزیزان وبسایتی پربارتر جهت کمک به صنعت گیم ایران داشته باشیم...
با سلام
من همین جا میگم که می خوام عضو تحریریه سایت بشم
دوست عزیز سلام... شما یک نمونه کار به بنده بدید تا بررسی کنم و همین امشب بهتون اطلاع بدم...[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
ممنون الان ارسال می کنم
حقوق میدی؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
(07-18-2013, 12:32 PM)'lord of shadow' نوشته است: [ -> ]حقوق میدی؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

داداش فعلا نه اما اگه یه کم سایت راه بیوفته حقوقم میدیم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

سلام
من هم ميتونم عضو تحريريه بشم
اگر به امضام دقت كنيد ميتونيد دو تا نمونه كار رو ببينيد[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
من هم اومدم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
توجه:par30game دنبال فردی برای گذاشتن اخبار

در  سایت هست. اگر کسی آمادگی گذاشتن خبر ها را  

به طور دائم بر سایت  دارد به   
[size=16px]Predator   خبر دهد.[/size]

خب آقا از چى بگم؟
صفحه‌ها: 1 2 3