Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: INAFUNE:YAIBA NINJA GAIDEN Z نوع خاصی از زامبیها را داراست
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
خالق YAIBA NINJA GAIDEN Z   آقای اینافونه که در میان بازیسازان بسیار معروف است ایده ی خود رادرباره ی اینکه چه چیزی زامبیهارا سرگرم کننده,ترسناک و مهیج میکند را داراست.در صحبتهایی که آقای اینافونه که خالق DEAD RISING نیز است با وبسایت SILICONERA داشته گفته است:
به نظر من وقتی به فیلم و بازی میرسیم دوچیز است که زامبیهارا جذاب میکند.صحنه های درام و هیجان انگیز به مانند سریال WALKING DEAD,که عناصری به مانند تحت فشارقرار دادن بیننده و استرس دادن به آن و وحشت را داراست,اما شوخ طبعی نیز است که این عنصر به زامبیها تم سرگرم کننده و جذاب میدهد.
شخصا من جنبه ی سرگرم کننده را میپسندم,که به همین دلیل در این بازی از شوخ طبعی استفاده شده است.من زامبیها را بسیار دوست دارم و قانون خودم را در رابطه با اینکه زامبیها
توانایی چه کارهایی را  دارند و ندارند را دارم.
زامبیها نمیتوانند بدوند,باهوش نیستند,و بسیار زیاد هستند.اما این قوانین همیشه صدق نمیکند.
زامبیهایی که شما در YAIBA خواهید دید بسیار متفاوت تر از گذشته هستند.مثلا شما در بازی زامبیهایی را میبینید که به یکدیگر درباره ی خطری که در حال تهدید کردن آنهاست هشدار میدهند.ایشان همچنین اضافه کردند:
ما الگوی خود در مورد توانایی زامبیها را داریم
,که این آزادی این اجازه را  به  TEAM NINJA و SPARK میدهد که ایده های بسیار جالبی را در بازی قرار دهد.مطمئنا این ایده ها همراه با شوخ طبعی خواهد بود.امیدوارم به نگاه جدیدی که ما از زامبیها در این بازی داریم خوشتان بیاید.
[تصویر:  20130328_yaiba_ninja_gaiden_z.jpg]
منبعhttp://www.vg247.com/2013/07/18/yaiba-ninja-gaiden-zs-special-brand-of-zombies-explained-by-inafune/