Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: اهریمن درون: مروری بر داستان سری بازی های Resident Evil + نقد و بررسی آخرین نسخه
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
برای شروع نقد خوبی بود.

Amir Game

من از لئون خوشم میاد.
داستان ها هم خوب و واضح و شفاف توضیح دادی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
 Resident Evil : Revelation هم عالی بود
(07-22-2013, 08:30 AM)'amir game' نوشته است: [ -> ]من از لئون خوشم میاد.
داستان ها هم خوب و واضح و شفاف توضیح دادی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
 Resident Evil : Revelation هم عالی بود
باید بگم با تیپ و قیافه ای که لئون داره، حداکثر طرفدارای این بازی، از لئون خوششون میاد.
بسیار خوب بود
من خودم یکی از طرفداران این بازی هستم
هر چقدر هم بازیش گند شده باشه،هر چقدر هم از این بازی ایراد بگیرن،باز من عاشق این بازی هستم،تازه به نظر من نسخه ی 6 خیلی از نظر داستانی قشنگ شده بود[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
از اسم the evil whit in ( شیطان درون) استفاده میکنین در مورد resident evil مینویسین
(07-22-2013, 07:34 PM)'deatg22' نوشته است: [ -> ]هر چقدر هم بازیش گند شده باشه،هر چقدر هم از این بازی ایراد بگیرن،باز من عاشق این بازی هستم،تازه به نظر من نسخه ی 6 خیلی از نظر داستانی قشنگ شده بود[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بله، قبول دارم که داستانش خوب بود؛ اما بازی از هدف ترسناکش منحرف شده بود و بیشتر شبیه بازی های اکشن بود. و در "Revelation" سعی شده چیزی در میان این دو سبک باشه، اما زیاد موفق نبودن؛ چون نه مثل بازی های اکشن سنگر گرفتنی در کار است و نه خبری از سیخ سیخ شدن مو ها.[img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
صفحه‌ها: 1 2