Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: DLC جدید BORDERLANDS2 معرفی شد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
در طی روزهای گذشته RANDY PITCHFORD بنیانگذار GEARBOX اعلام کرد طرفداران سرزمینهای مرزی منتظر DLC جدید این عنوان باشند.حال در مراسم PAX AUSTRALIA محتوای اضافه ی جدید این عنوان با نام THE ULTIMATE VAULT HUNTER UPGRADE PACK2 در پاییز امسال در دسترس خواهد بود.ویژگی های این پک شامل:
11 مرحله ی جدید,نقشه ی جدیدی با نام
Digistruct Peak Challenege,قابلیت تغییر دادن درجه ی سختی بازی جدا از سطح کاراکتر شما,و مرحله ی جدیدی از CAP OF 72.
قابلیتهای دیگری که به این پک اضافه شده است شامل:شما قابلیت مبارزه با T.K. Baha از جزیره ی زامبیها را دارا هستید.یک مبارزه ی بزرگ با پادشاه کدوتنبلها به نام Jacques O’Lantern نیز در این پک وجود خواهد داشت.قابلیتهای شخصی سازی جدید نیز به بازی اضافه شده است.
قابلیت ذخیره سازی مهمات گسترش یافته است و میتوانید مهمات بیشتری حمل کنید.
و در آخر نیز قیمت این پک تنها 5.00$ دلار خواهد بود.
[تصویر:  TK-Baha.png]
منبعhttp://www.vg247.com/2013/07/20/borderlands-2-ultimate-vault-hunter-upgrade-pack-2-72-level-cap-out-this-fall/
ماشاالله عجب سرعت عملی داری
دمت گرم سعید
(07-20-2013, 06:15 PM)'xbox infinite' نوشته است: [ -> ]ماشاالله عجب سرعت عملی داری
دمت گرم سعید

قربان شما عزیز
خدایا اگه دوست من سعید نبود چی میشد [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
 خبرت هم که مثل خودت عالیه [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
سعید جون دوست داریم... سعید جون دوست داریم...
(07-20-2013, 10:20 PM)'a.gamer' نوشته است: [ -> ]خدایا اگه دوست من سعید نبود چی میشد [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
 خبرت هم که مثل خودت عالیه [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
سعید جون دوست داریم... سعید جون دوست داریم...

خواهش میکنم عزیزم
فروم فقط سعید رو کم داشت[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

فکر کنم فروم از سایت آپدیت تره [img]images/smi/s0 (83).gif[/img]