Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: MIKAMI:ادامه ها بزرگترین مشکل بازیهای ترسناک است
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
کارگردان عنوان THE EVIL WITHIN با همکاری بتسدا بار دیگر قصد دارد تا سبک وحشت را به کنسولها برگرداند.اما ادامه ی کار او بر روی بازیهای وحشتناک به این دلیل است که او نه تنها از ترساندن گیمرها خوشش می آید,بلکه عقیده دارد با گرافیکهای امروزی بازیهای کامپیوتری راحت تر میتوان مردم را ترساند.
در مصاحبه ای که ایشان با وبسایت EUROGAMER داشته است اعلام کرده:گرافیکهای امروزی و اضافه کردن انیمیشنهای بیشتر زمانی که کاراکتر در موقعیتهای مختلف قرار میگیرد ظرفیت ترساندن بیشتر را دارا هستند.میکامی حس میکند که بازیهای ترسناک از ادامه ها رنج میبرند, وبرای ادامه دادن تولید کنندگان مجبورند قسمت اکشن را به جای ترس به بازی اضافه کنند.ایشان همچنین اذعان کردن که ناتوان کردن کاراکتر بازی در زمان مناسب بهترین روش برای بایزیهای ترسناک است.زمانی که یک بازی ترسناک ادامه پیدا میکند شما میدانید که دشمنها به چه شکل در بازی خواهند بود.همین امر از ترس و وحشت بازی کم میکند.پس برای جذب مخاطبان بیشتر شما مجبورید بازی را به سمت اکشن ببرید.هرچقدر که این مهم افزایش یابد ترس نیز از بازی کاهش خواهد یافت.پس برای  معرفی کردن ایده های جدید من میخواهم که سبک وحشت را دوباره به ریشه ی آن برگردانم.من میخواهم که ترس را دوباره تعریف کنم و آن حس غلبه شدن ترس را دوباره به به بازیها برگردانم.
این همان دلیلی است که من در حال ساخت THE EVIL WITHIN هستم.من این بازی را میسازم چون بسیار جذاب است که مردم را بترسانی.
میکامی حس میکند که بیشتر بازی های امروزی به حد خود رسیده اند و تولید کنندگان مستقل میتوانند این مشکل را برطرف کنند.ادامه ی صحبتهای ایشان:
من از بازیهای امروزی که دیگر به حد خود رسیده اند بسیار ناامید هستم.من عاشق بازیسازان مستقل هستم.این جوانان با بودجه های کم و ایده های بزرگ,شاید آنها بتوانند که نسل جدید را تعریف کنند.
بازی های با بودجه های زیاد باید نسخه ی زیادی از آنها به فروش برود که این خودش بسیار حرکت ریسکی ای است.و بعضی وقتها هم اعتماد به نفس سازنده جلوی راهش قرار میگیرد.
من فکر میکنم که بازی های کوچک و مستقل:اینجا جایی است که ما آینده را در آن پیدا خواهیم کرد.
THE EVIL WITHIN در سال 2014 برای PC-PS3-PS4-XBOX360-XBOX ONE خواهد آمد
[تصویر:  The-Evil-Within-banner.jpg]
منبعhttp://www.vg247.com/2013/07/20/the-evil-within-mikami-feels-sequels-are-a-big-problem-in-horror-entertainment/
عاشق بازی های BETHESDA هستم[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
ممنون دادا سعید [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

راستی داداش خبر آنچارتد 4 رو با ترجمه ی خودت روی فروم بگذار [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
با تشکر [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
مگه کرم داری که خوشت میاد مارو بترسونی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]بازیش واقعا عالیه.ممنون raidenعزیز
این بازی روی PS4 خیلی حال میده [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
مخصوصا 3D [img]/images/smi/new/gamer4.gif[/img]

راستی با PS4 میشه 3D بازی کرد دیگه [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
اگه میکامی نبود شاید دیگه رسما باید سبک ترس رو فراموش میکردیم ولی مطمئنا  با انتشار این بازی سبک ترس دوباره زنده میشه!
ممنون بابت خبر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(07-21-2013, 12:18 AM)'Amir.AC' نوشته است: [ -> ]عاشق بازی های BETHESDA هستم[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

راستی داداش خبر آنچارتد 4 رو با ترجمه ی خودت روی فروم بگذار [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

تو منبع های معتبر من هنوز نیومده.به احتمال زیاد از روسایتا برداشته بشه.ولی چشم اگه اومد حتما میزارم.فقط بخاطر تو[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(07-21-2013, 12:32 AM)'Amir.AC' نوشته است: [ -> ]این بازی روی PS4 خیلی حال میده [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

بله عزیز.البته اگه این بازی قابلیتش رو داشته باشه
(07-21-2013, 12:37 AM)'nathan drake' نوشته است: [ -> ]
(07-21-2013, 12:18 AM)'Amir.AC' نوشته است: [ -> ]عاشق بازی های BETHESDA هستم[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

تو منبع های معتبر من هنوز نیومده.به احتمال زیاد از روسایتا برداشته بشه.ولی چشم اگه اومد حتما میزارم.فقط بخاطر تو[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(07-21-2013, 12:32 AM)'Amir.AC' نوشته است: [ -> ]این بازی روی PS4 خیلی حال میده [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

بله عزیز.البته اگه این بازی قابلیتش رو داشته باشه

ممنون داداش سعید [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
اگه قابلیت 3D داشته باشه تو LED 3D ها بازی کنیم سکته هم میکنیم [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
خدا رو شکر بالاخره یک بازی خوب برای PC تایید شد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ممنون سعید جان[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خیلی خوشحال نباشید خدا بخواد در نسل بعد pc گیمر دیگه وجود نداره من از همون اول یه علاقه خاصی به آقای میکامی داشتم خدایی بازی هاش حرف ندارن
pc باز تو نسل بعد دبگه وجود نداره ؟...خخخ...آخر خنده بود حرفت...اونوقت Valve و حتی EA و یوبیسافت که این شبکه های گیمیشونو برای PC ساختن همه باید برن بوق بزنن ؟...VALVE هم هیچی نمی دونه و الکی این همه خرج و هزینه برای شبکه ی استیم که یکی از بزرگترین شبکه های گیمی هست می کنه...خواهشا فکر کنید و بعد حرف بزنید !...
در مورد حرف میکامی هم درست میگه ...و کلا ساختن ادامه برای یک بازی کار آسونی هم نیست !
صفحه‌ها: 1 2