Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: شعبه ی کرایتک آمریکا برای ساخت RYSE به تیم اصلی پیوست
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
حتما به یاد دارید که THQ برشکسته شد؟ زمانی که THQ برای دارایی های خود مزایده گذاشته بود CRYTEK اعضای استودیوی VIGIL سازندگان DARKSIDERS را خرید و آنها را به شعبه ی آمریکای خود انتقال داد.این در حالی است که این اعضا که از 33 نفر تشکیل شده اند همچنان که در حال ساخت بازی خود هستند به شعبه ی اصلی کرایتک نیز برای ساخت بازی RYSE:SON OF ROME کمک خواهند کرد.تهیه کننده ی این عنوان معرفی نشده نیز در مصاحبه با وبسایت SILICONERA اعلام کرده است که:در حال حاضر نمیتوانم درباره ی پروژه ای که بر روی آن در حال کار هستیم توضیحی بدهم.
RYSE SON OF ROME عنوان لانچ XBOX ONE است و همزمان با انتشار کنسول یعنی نوامبر(پاییز) در دسترس خواهد بود.
[تصویر:  Ryse-banner.jpg]
منبعhttp://www.vg247.com/2013/07/20/crytek-usa-helping-with-development-on-ryse-son-of-rome-working-on-its-own-things-as-well/
ممنون سعید جان .امیدوارم عنوان خوبی ازآب دربیاد مخصوصا (گیم پلی) چون گرافیکش که درسته
خیلی بازی خوبیه
با این که خودم فن سونی هستم و PS4 میخرم ولی عاشق این عنوان انحصاری XBOXONE هستم[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]