Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: دانلود ترینر ها بازی ها + درخواستهای شما
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
یک ترینر برای Metal gear rising Reavengence میخوام که جونش کم نشه. البته بشه آن یا آفش کرد و اینجور نباشه بریزم رو بازی دیگه تا آخرش بالاجبار کم نشه جون! آخه یک باس رو باید بکشم و هیچ جون کمکی ندارم و راحت میمیرم. ممنون میشم قرار بدین. برای PC.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

Ct Os

(01-18-2014, 08:50 PM)'Y2J' نوشته است: [ -> ]یک ترینر برای Metal gear rising Reavengence میخوام که جونش کم نشه. البته بشه آن یا آفش کرد و اینجور نباشه بریزم رو بازی دیگه تا آخرش بالاجبار کم نشه جون! آخه یک باس رو باید بکشم و هیچ جون کمکی ندارم و راحت میمیرم. ممنون میشم قرار بدین. برای PC.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

داداش وقت نداشتم تست کنم خودت به بزرگی خودت ببخش[img]images/smi/s0 (30).gif[/img]
https://www.mediafire.com/?ic37zcafxfdo3ys

سلام! ببخشید DMC 4 سیو بازیش رو میخواستم. والا من یه بار رفتم چون مرحلش سخت بود پاکش کردم! دوباره نصبش کردم ولی سیوام رفته... گفته اگر بازی کرده کسی، میدونه تو مراحل نیرو، تبدیل که به شیطان میشی و اولین بار اون قدرت رو بدست میاری، (که شمشیر کردن تو شکمش) دو تا Chapter بعد ترش! سیو اون Chapter رو میخوام.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] اگر کسی متوجه شده البته[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

Vikings

سلام خسته نباشید میشه لینک ترینر سالم بازی shogun 2 ورژن 1.0.0 رو بزارید ممون Ghelion
(08-24-2017, 12:44 PM)diakohemati نوشته است: [ -> ]سلام خسته نباشید میشه لینک ترینر سالم بازی shogun 2 ورژن 1.0.0 رو بزارید ممون Ghelion

link
لینک بالا رو امتحان کنید ببینید درسته یا خیر
اگر وارد سایت نشد از ف.ی.ل.ت.ر شکن استفاده کنید
ترینر گادفادر 1 رو چرا پیدا نمیکنم... میشه ایمیل کنید برام لینکشو
سلام لطفا ترینر بازی devil may cry 4 هم بزارید ورژن 1.0 بزارید من از هر سایتی که گرفتم اصلا کار نکرد
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5