Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: شخصیت های قابل بازی جدیدی به بازی LEGO Marvel Super Heroes اضافه شدند
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
[تصویر:  stan-lee-lego-marvel-superheroes.png]
طی اخباری که به تازگی منتشر شده اند محدوده شخصیت های قابل بازی عنوان LEGO Marvel Super Heroes بیشتر و بزرگتر شده است و لیست بزرگی از شخصیت ها هم اکنون تایید شده اند.
در این لیست شاهد شخصیت های مثبت و منفی هستیم که جالب است بدانید حتی بعضی از طراحان و خالقان شخصیت ها نیز در این لیست وجود دارند.
شخصیت های اضافه شده را در پایین مشاهده فرمایید:

Stan Lee (has Spider-man, Hulk powers and more)
Howard the Duck
Squirrel Girl
Dr. Doom
Deadpool
Jean Grey
Elektra
Magneto
Silver Samurai
The Punisher
Beast
Gambit
Storm
Green Goblin
Juggernaut
Rhino
Thing
Vulture
Sabretooth
Invisible Woman
Agent Coulson – Marvel cinematic universe character voiced by Clark Gregg
Joe Quesada – Marvel CCO
Axel Alonso – Marvel editor-in-chief
همچنین تایید شده است که کسانی که بازی را پیشخرید کنند قابلیت بازی با Iron Patriot را هم خواهند داشت.
LEGO Marvel Super Heroes در پاییز همین سال برای 3DS, DS, PC, PS3, Vita, Wii, Wii U و Xbox 360 و دو کنسول نسل بعد Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد.
VG247
داوش این خبر تو سایت هم که بود
میشه لینکش رو بدین

Amir Game

بازیش قشنگه؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
من این خبر رو فکرکنم دیروز  تو سایت دیدم اینم لینکش: https://gamefa.com/93078/%D8%B4%D8%AE%D8...more-93078 .[img]images/smi/s0 (37).gif[/img] ولی تو فروم هم باشه بهتره.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
همگی واقعا خسته نباشید این که تو صفحه اصلیه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

(07-22-2013, 11:51 AM)amir game نوشته است: [ -> ]بازیش قشنگه؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
عالیه
(07-22-2013, 11:44 AM)'ALAN' نوشته است: [ -> ]میشه لینکش رو بدین
بفرمایید
(07-22-2013, 12:06 PM)haytham kenway نوشته است: [ -> ]
بفرمایید
توی قوانین گفته نشده خبری که تو صفحه اصلی هست رو نباید تو فروم بزارید[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
قوانین انجمن
(07-22-2013, 12:15 PM)'ALAN' نوشته است: [ -> ]
(07-22-2013, 12:06 PM)'haytham kenway' نوشته است: [ -> ]
بفرمایید
توی قوانین گفته نشده خبری که تو صفحه اصلی هست رو نباید تو فروم بزارید[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
قوانین انجمن

درسته اما خوب نیست چیزی رو که تو سایت گذاشتیم رو تو انجمن رای دومین باری بزاریم

1-چیزی رو که تو سایت گذاشتن(خودتون رو با تحریریه یکی نکنید)
2-وقتی مدیر ارشد فروم تشکر کرده یعنی مشکلی نداره
3-من قبلا با یکی از مدیرا هماهنگ کردم که گذاشتم البته طرف دیگه مدیر نیست
4-اگر به نظر شما مشکلی داره(به هر حال هر کسی نظری داره و نظرش مهمه و من نمی گم چرا) می تونید به مدیر کل انجمن  یا مدیر ارشد مراجعه فرمایید اگر گفتن نباید گذاشته بشه موضوع بسته میشه دعوا نداره که[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
صفحه‌ها: 1 2