Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: شمارش معکوس برای رونمایی از Left 4 Dead 3 (شایعه)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  Left-4-Dead-3.jpg]

آیا Valve شمارش معکوس برای عرضه Left 4 Dead 3 را شروع کرده است؟! امروز در یک سایت مشکوک یک شمارش معکوس از بازی Left 4 Dead 3 قرار گرفت که هنوز به طور رسمی تایید نشده است .بعضی شباهت ها نیز در کد ها و منابع این سایت وجود دارد و هنوز این امکان وجود دارد که این سایت توسط خود Valve درست شده باشد اما هیچ چیزی مشخص نشده است.شما می توانید این سایت مشکوک را از اینجا ببینید.
[img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img]
خیلی بازیش باحاله ولی خدایی اگه زامبیهاش یکم تنبل تر بودن بهتر بود  [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
امیدوارم برای این نسل بیاد [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(07-23-2013, 12:16 PM)'ali10' نوشته است: [ -> ][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img]
خیلی بازیش باحاله ولی خدایی اگه زامبیهاش یکم تنبل تر بودن بهتر بود  [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

زامبیاش تنبل تر بودن؟؟تنبل تر از اونی که بود ؟؟ به نظر من زیادی تنبل بودن؟؟
من خیلی وقت پیش اینو شنیدم 29 روز دیگه میاد من عاشق بازیشم خیلی باحاله
ممنون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(07-23-2013, 05:10 PM)'Michael Becket' نوشته است: [ -> ]
(07-23-2013, 12:16 PM)'ali10' نوشته است: [ -> ][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img]

زامبیاش تنبل تر بودن؟؟تنبل تر از اونی که بود ؟؟ به نظر من زیادی تنبل بودن؟؟
من خیلی وقت پیش اینو شنیدم 29 روز دیگه میاد من عاشق بازیشم خیلی باحاله
ممنون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

هنوز شایعه هستش معلوم نیست بیاد یا نیاد باید منتظر تاییدش بمونیم [img]images/smi/s0 (60).gif[/img] در ضمن من خودم بدم نمیاد دوباره این بازی رو بازی کنم بعد از چند سال...[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خوب دوستان این خبر رو دوباره میارم بالا تا ببینید . اون زمان مشخص شده تموم شد و فقط یک ویدیو اومد توی اون سایت . با این که سایت های مهم خبری هم میگفتن امکانش هست اما فیک بود .
میتونید به سایتش برید .
l4d3.ru
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
Valve که درگیر Half Life 3 ـه
بعید میدونم زودتر از HL3 بتونیم L4D3 رو ببنیم
(08-27-2013, 07:45 PM)'Prime' نوشته است: [ -> ]Valve که درگیر Half Life 3 ـه
بعید میدونم زودتر از HL3 بتونیم L4D3 رو ببنیم

این قبلا شایعه شده بود اما سایت ها وقتی دیدن فیک بود دیگه اصلا سراغش نرفتن که حتی خبر بدن بله این سایت جعلیه . حتی یکی از سایتای معروفم گفته بود با سورس و کد ها فهمیده که  این عنوان واقعا راسته . اما دیدی که مخمون رو ۳۳ روز کار گرفتن [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]