Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: نسخه ی جدیدی از سری Tomb Raider تحت نظر کتابی از کمیک ها عرضه خواهد شد.
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  simone_tomb_raider_12434_640screen.jpg]
نسخه ی بعدی Tomb Raider تحت نظر شرکت Square Enix در سال 2014 میلادی و در قالب الگویی از یک سری مطالب طنز وار(یا به اصطلاح همان کمیک) عرضه خواهد شد.این سری از کمیک ها از تاریخ 26 فوریه ی سال 2014 منتشر خواهند شد و داستانشان پیرامون حوادث پس از نسخه ی پیشین می باشد که به گونه ای نتیجه ی حوادث و اتفاقات قسمت پیشین می باشد.

"ما دقیقا چند روز پس از اتمام کار ساخت بازی پروژه ی جدیدمان را آغاز کردیم."

هنرمند و طراح این سری کمیک ها خانم Gail Simone ادامه می دهد:

"و این دقیقا همان چیزی خواهد بود که مدام در حال تکرار است."

"این موضوع تبدیل به قانون نانوشته ای برای سری Tomb Raider شده است.این همان چیزیست که شوق ادامه ی کار را به ما می دهد،در حقیقت ما قستمی از تاریخ نانوشته ی زندگی Lara Croft هستیم."

بازی Tomb Raiderدر ماه مارس توانست 3.4 نسخه ی کپی به فروش برسد.پس یقینا Tomb Raiderیکی از پرفروش ترین عناوین سال 2013 میلادی محسوب می شود.با این حال شرکت Square Enix اضافه کرد که ناشران از این میزان فروش راضی نیستند.
در رابطه با نحوه ی نشان دادن دنیای جدید Lara Croft بوسیله ی سری کمیک ها Simone می گوید:

"من همواره شیفته ی شخصیت کلاسیک و ساده ی Lara Croft بودم اما این سری کمیک ها بیش تر شبیه به آنچه خواهند بود که Lara Croft پیش از معروف شدنش تجربه کرده است."

"روند داستانی Tomb Raider همواره مورد توجه من بوده است،اما مهم ترین تفاوت وجود داستانی دلهره آور و در عین حال با بخش هایی متفاوت خواهد بود."

خانم Simone تجربه ی فوق العاده ای در تهیه ی کمیک ها دارد به گونه ای که آثاری همچون Birds of Prey،Wonder Woman واخیرا Batgirl را از خود به ثبت رسانیده است.
Simone اضافه می کند که هم اکنون رابطه ی دوستانه ای را با خانم Rhianna Pratchett طرح هنری سری Tomb Raider برقرار کرده است و از او تقاضای همکاری در ساخت این سری از کمیک ها کرده است.

"چقدر زیبا و جذاب خواهد بود که من بعنوان یک همکار روی خانم Pratchett حساب کنم"

Simone ادامه می دهد:

"من واقعا از کار ایشان و داستان هایشان لذت می برم،داستان بازی به گونه ایست که شما به راحتی با شخصیت Lara ارتباط برقرار می کنید و گاهی با او همدرد خواهید شد."

"من واقعا از کارهایشان لذت می برم و از ایشان تقاضای همکاری در ساخت این سری کوچک از کمیک ها با نام افسانه ی سرخ Sonja دارم.کمک های خانم Pratchett یقینا در این سری تاثیر فوق العاده ی خواهند داشت؛نوشته های ایشان حالتی صادقانه و متعهدانه نسبت به یک خواننده دارند."

منبع:

http://www.gamespot.com/news/new-tomb-ra...ot-6411897
کمیک رو ولش بازیش کی میاد؟
(07-24-2013, 05:44 PM)'هنر بازی' نوشته است: [ -> ]کمیک رو ولش بازیش کی میاد؟
متن خبر داره میگه که بازی ای که میاد بر اساس همین کمیک ها هسته پس باید تقریبا یه چند ماهی بعد از همین کمیک ها رونمایی بشه،سری 
Tomb Raider از اون سری هایی هسته که دیر به دیر نسخه منتشر می کنن،ولی به هر حال خبر بود گفتم ترجمه کنم که یقینا همین خبر بهترین مقدمه برای انتشار بازی هست.