Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: یک سایت متفاوت در زمینه ی گیم!!!(از دست ندهید)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
من سایت های گیم زیادی رفتم و عضو شدم.ولی بهترین سایتی که دیدم گیمفا بود و اون هم بخاطر بروز بودن و نواوری در برخی امور که باقی سایت ها فاقد ان بودند و گیمفا+ و حمایت از بازیهای ایرانی بود.
اما به تازگی سایتی پیدا کردم به اسم baziwood.
محوریت اصلی این سایت مقاله است و اگر دنبال خبر و تریلر هستید بدنبال این سایت نروید.از ویژگی های این سایت میتوان به طراحی زیبایش هم اشاره کرد.
مقاله های این سایت به سه بخش نقد(که بسیار عالی هستند) و پیش نمایش و داستان کامل بازیها تقسیم میشود.همچنین شما میتوانید جزو نویسنده های سایت شوید.این سایت پست های ویژه ی انگلیسی هم دارد که در نوع خود بسیار جالب است.
این سایت بخش های جالبی مانند کاربر ویژه و ایا میدانید و .. دارد.
درکل این سایت در بین سایت های گیم متفاوت است.حتمی به ان سر بزنید!!!
[تصویر:  14e17174f96f660c7384fa477b4c6600.jpg]

http://baziwood.ir/
شکی نیست که یکی از بهترین و موفق ترین سایت ها در آینده خواهد شد،ولی خوب بازدید زیادی هم که داره دال بر علاقه مندی گیمر ها به اینگونه ابتکارهاست که من تاکنون جایی مشابهشو ندیدم.
این سایت جدیدی نیست.من توش عضو هستم.خیلی خیلی سایت خوبیه.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]یکی از بهترین سایت هایی که دیدم همینه...جناب آقای حسین کد (مدیر سایت که رفیق منم هست) مقاله نویس خیلی خوبه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
سایت خیلی خوبیه با مدیرش هم رفیقم حسین خیلی پسر گلیه حرف نداره.
سایتش خیلی خوبه  ولی دیر به دیر مطلب میزاره[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نه شرقی نه غربی فقط گیمفا[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]