Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سربازان می تازند/ battltfield 3
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  url?sa=i&source=images&cd=&docid=Hg2xmPn...3089485261]
نام=BATTLEFIELD 3
تاریخ انتشار=2010
سازنده=EA
سبک=اکشن اول شخص
نویسنده=ارمان ازموده
نمره ی من به این بازی=9.6
__________________________________________________________________________________________________________________________
مقدمه=
بازی battlefield 3 در سال2010 برای xbox/ps3/pc عرضه شد.این بازی در ایران ممنون شد زیرا تصوری بدی از ایران نشان داده است{ولی به نظر من کل ایرانیان این رو بازی کردند}.به هر حال این بازی در امریکا و اروپا فروش خوبی داشت و بعد از badcompany2 بهترین بازی تو سریع battlefild شد.این بازی در شهرهای تهران واذربایجان و پرند و پردیس و لندن می رود.این بازی بازی خوبی است و در ادامه این بازی رو نقد می کنیم:
[تصویر:  url?sa=i&source=images&cd=&docid=p-x91qj...3180412358]
______________________________________________________________________________________________________________________________
داستان=
بازی از انجا شروع میشود که یک سرباز امریکایی به خاطر کمک به یک فرانسوی و کشتن یک مامور خودی دستگیر و بازجویی می شود.وی زندگی خود را به بازجویان توضیح میدهد.وی می گوید که یک سرباز به نام ال بشیر را گرفته و در هنگام مردن به او گفته که سربازی به نام سلیمان به لندن می اید و کل لندن را نابود میکند ولی انها نفهمیدند که این نابودی از کجای لندن شروح میشود؟؟با بازجویی و فکر blackburn انها می فهمند که انفجار از قطار شب لندن اتفاق می افتد و blackburn از دست بازجویان فرار می کند و به سمت قطار شب میرود و لندن را از سقوط حتمی نجاد داد.......
[تصویر:  screenlg1.jpg]
___________________________________________________________________________________________________________________________
گیم پلی=
گیم پلی بازی به خوبی کار شده است شما می توانید با چاقو دعوا کنید یا با صلاح گرم بجنگید.اسلحه در battlefield بسیار زیبا و قوی هستند.
در این بازی بیش از 120 صلاح وجود دارد مخصوصا ان اسلحه ای که در مرحله ی یکی مونده به اخر بازی وجود دارد{همون اسنایپری که در gta v وجود دارد}
خلاصه صلاح در این بازی خیلی خوب کار شده است.
[تصویر:  screenlg2.jpg]
___________________________________________________________________________________________________________________________
گرافیک=
گرافیک که حرف نداره ادم ها و لباس ارتشی ها عالی کار شده.وسایل نقلیه مانند جیپ و تانک واقعا زیبا هستند.ولی به نظر من روی صورت ادم ها زیاد کار نشته است و طبیعی نمی باشد.ولی در کل گرافیک بسیار زیبا است و من بهش 9.5 رو میدم.
[تصویر:  screenlg3.jpg]
موزیک=
صداگذاری که عالی است صدای تیرها و صدای انسان ها و صدای ماشین ها و صدای جت ها عالی است و به نظر من خیلی روش کار کرده اند.
صداگذاری همانند مکس پین است فقط یکم ضعیف تر.
[تصویر:  screenlg4.jpg]
نتیجه گیری=
این بازی یکی از بهترین بازی های 2008 است و هر کس این بازی رو نکرده یکی از بهترین بازی های اول شخص رو از دست داده.
و ما امیدوار هستیم که battlefield 4 همانند battlefield 3 زیبا و تک باشد.
[تصویر:  screenlg5.jpg]

با تشکر
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  screenlg6.jpg]
سال 2008 عرضه شد؟![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] همین دوسال پیش عرضه شد!

کل نقدت اشتباه و کم بود به نظرم! بعدشم داستان بازی تو لندن بود؟! ینی واشینگتن به اون بزرگیو ندیدی؟! بیشتر اطلاعاتت غلط بود.سعی کن یه چیزو تا تهش بفهمی بعد نقدش کنی! ممنون
این یکیو نیگا 2008!!!!!!!!!!
چیزیو نمیدونی دربارش ننویس باو
این بازی سال 2011 منتشر شد بعدش من بازیش نکردم چرا جمع میبندی که همه بازی کردن.
منظورم بیش تر بچه ها است[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
بابت تاریخ متاسفم[img]images/smi/s0 (30).gif[/img]
(07-25-2013, 11:32 PM)'arash_st' نوشته است: [ -> ]این یکیو نیگا 2008!!!!!!!!!!
چیزیو نمیدونی دربارش ننویس باو

بهتر نبود یکم باادبانه تر انتقاد می کردین[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
ممنون بابت نقد[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
برای نقدتون وقت بزارید و فقط برای اینکه از خودتون یه مطلبی گذاشته باشید اطلاعات غلط به کاربران ندید

بسته شد