Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Battlefield 4 از DX11.1 و ویندوز 8 پشتیبانی میکند
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
Battlefield 4 همیشه به عنوان ویترین قابلیت های PC شناخته میشود که مرز عملکرد هرگونه سخت افزاری را کنار میزند و درک اینکه چرا هنوز بسیاری از افراد با PC بازی میکنند را آسان میکند.

[تصویر:  mpu_battlefield4DX111SupportImprovesPCPe...4290_1.jpg]

مدیر فنی موتور Frosbite3 از استدیو Dice آقای Johan Andersson در نظر دارد که BF4 کاملا از Windows Direct X 11.1 استفاده کند و در اصل این کار برای بهبود عملکرد بازی است

با هر عنوان BF سیستمی قوی لازم است که در زمان انتشار گیمر ها تلاش میکنند که در هر صورت کارت گرافیکی را بدست بیاورند تا بتواند یه ذره از گرافیکی که فراسبایت میتواند ارائه دهد را مشاهده کنند.برخی از دستگاه های ما ممکن است قدیمی شده باشند ولی اما ما می خواهیم راه هایی را جست و جو کنیم که بتوانیم شکاف های بتلفید4 را تشخیص دهیم.

یکی ازاین راه ها را آقای اندرسون ارائه میدهد و میگوید:
نقل‌قول: ما از DX11.1 استفاده میکنیم که در یکسری بهینه سازی های وجود دارد که باعث بهبود عملکرد CPU در هنگام رندرینگ میشودکه در BF4 موجود است.بنابراین در هنگام اجرای میدان جنگ 4 عملکرد CPU با استفاده از DX11.1 افزایش میابد 
او در ادامه افزود :
نقل‌قول: شما همچنین با استفاده از DX11.1 در صورتی که در کارت گرافیک شما قابل اجرا ی این بازی باشد شما میتوانید با ویندوز 8 هم بازی کنید! 
قبلا گفته میشد BF4 ویندوز8 را پشتیبانی نمی کند!

منبع:http://www.game-debate.com/news/?news=76...erformance
با تشکر و این رو اضافه بکنم که کارت های کپلر انویدیا یعنی GTX 600 و GTX 700 از DX 11.1 کامل پشتیبانی نمی کنن. ببینیم چی میشه! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

Ct Os

خدا کنه لتونیم رو مدیوم اجراش کنیم[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
این خوبه ولی وقتی کارت هایی که گفته شد کامل نمی تونن پشتیبانی کنن ماجرا برای من وحشتناک میشه حالا چه برسه به کارت من!
ممنون من از دیدن دموی این بازی لذت بردم و گرافیگ قوی به نظرم اومد.
یعنی برای ویندوز 7 نمی آد؟

وای خدای من [img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img]
سیستمم در مقابلش هنگ میکنه[img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
(07-27-2013, 02:26 PM)'lord mahdi' نوشته است: [ -> ]یعنی برای ویندوز 7 نمی آد؟

چرا میاد. ولی تو ویندوز 7 نمیتونی از DX 11.1 استفاده کنی.