Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: جذب نیرو برای سایت 7GAMERS
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام خدمت شما گیمر های عزیز!سایت 7GAMERS تصمیم دارد که یک تیم تحریریه خوب تشکیل دهد.خواهشمندم کسانی که می خواهند در تحریریه عضو شوند نکات زیر را رعایت کنند:
  • مسلط بر تمام اصول نگارشی زبان فارسی
  • خوش قول بودن در ارتباط با دادن مقاله
  • داشتن حداقل ۱۳ سال سن
  • گذاشتن حداقل ۶ خبر در روز برای سایت
  • گذاشتن یک مقاله در هفته
اگر شرایط بالا را دارا بودید یک رزومه ی کامل ویک نمونه کار(نقد و بررسی یا پیشنمایش) را به ایمیل زیر ارسال فرمایید.ایمیل مدیر سایتConfusedhayantarbiatdoost@yahoo.comدر صورتی که مایلید سمت مدیر انجمن یا پلیس انجمن را بر عهده بگیرید یک رزومه و یک نمونه کار به به ایمیل بالا ارسال فرمایید.این سایت به هیچ یک از اعضای تحریریه٫مدیر انجمن یا پلیس انجمن حقوق نمی دهد.ضمناً من تصمیم گرفتم هر ماه ۷ نویسنده ی فعال و ۷ کاربر فعال را اعلام کنم و از آنان تجلیل به عمل بیاورم.در صورت پیشرفت سایت هدایایی به این عزیزان تعلق میگیرد.این هفت نفر به صورت این امتیازات انتخاب می شوند:
  • هر ۶ خبر در روز ۱ تا ۲ امتیاز
  • هر بیوگرافی ۲ تا ۴ امتیاز
  • هر پیش نمایش ۳ تا ۵ امتیاز
  • هر نقد ۴ تا ۶ امتیاز
  • هر مقاله ۳ تا ۶ امتیاز
آدرس سایت:www.7gamers.rozblog.com

داداش این که وبلاگ هستش [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
حقوق چی میدی ؟؟

داداش تو که یه تایبک زدی دیگه اینو برا چی زدی اخه [img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
(07-28-2013, 02:50 AM)'mahdi081' نوشته است: [ -> ]داداش این که وبلاگ هستش [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
حقوق چی میدی ؟؟

داداش تو که یه تایبک زدی دیگه اینو برا چی زدی اخه [img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
این یه وبلاگ هست ولی تمام امکانات یک سایت رو داره.
حقوق رو ایشا الله بعد از تیدیل شدن وبلاگ به سایت میدیم
شما سمتی نمی خوای؟

(07-28-2013, 02:59 AM)'shayanT' نوشته است: [ -> ]
(07-28-2013, 02:50 AM)'mahdi081' نوشته است: [ -> ]داداش این که وبلاگ هستش [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
حقوق چی میدی ؟؟

شما سمتی نمی خوای؟

نه داداش دستت درد نکنه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] من وبلاگ خودم هم به زور به روز میکنم
ولی یه پیشنهاد برات دارم اگه جدی میخوای این کار رو ادامه بدی بهتره یه سایت بسازی
منظورم این نیست که به وبلاگ دامنه وصل کنی که بشه سایت چون نمیشه سایت بازهم وبلاگ باقی میمونه چون اسم وبلاگ روشه الان خودم هم این کارو کردم چیز جالبی نیست
بهتره با پول کار کنی یعنی یه هاست چند مگابایتی بخری با یه دامنه اینطوری همه کاره خودت میشی میتونی هر کاری بکنی
از تبلیغ های مزاحم هم خبری نمیشه میتونی تبلیغات بگیری و کلی کار دیگه انجام بدی
نظرت چیه؟؟؟؟[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(07-28-2013, 03:10 AM)'mahdi081' نوشته است: [ -> ]
(07-28-2013, 02:59 AM)'shayanT' نوشته است: [ -> ]
حقوق چی میدی ؟؟
داداش دستت درد نکنه ممنون از راهنماییت
شما سمتی نمی خوای؟

نه داداش دستت درد نکنه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] من وبلاگ خودم هم به زور به روز میکنم
ولی یه پیشنهاد برات دارم اگه جدی میخوای این کار رو ادامه بدی بهتره یه سایت بسازی
منظورم این نیست که به وبلاگ دامنه وصل کنی که بشه سایت چون نمیشه سایت بازهم وبلاگ باقی میمونه چون اسم وبلاگ روشه الان خودم هم این کارو کردم چیز جالبی نیست
بهتره با پول کار کنی یعنی یه هاست چند مگابایتی بخری با یه دامنه اینطوری همه کاره خودت میشی میتونی هر کاری بکنی
از تبلیغ های مزاحم هم خبری نمیشه میتونی تبلیغات بگیری و کلی کار دیگه انجام بدی
نظرت چیه؟؟؟؟[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]