Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Kingdom Hearts 3 نسخه آخر سری نخواهد بود
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  20130729_kingdom_hearts_3.jpg]عنوان بسیار مورد انتظار Kingdom Hearts 3 ، پایانی به داستان اصلی این عنوان خواهد داد. اما این آخرین داستانی نیست که آقای Tetsuya Nomura می خواهد در دنیای مشترک دیزنی و اسکوئر اینکس بگوید.

در مصاحبه ای که آقای Nomura با L.A Times داشت، بیان کردند به دلیل Spin Off های زیاد، قبول ندارند که به سری بازی تا اینجا سه گانه گفته شود.

" هرگز برنامه ای (در این رابطه ) وجود نداشت. به عنوان هسته بازی، نسخه سوم بلاخره آخرین خواهد بود. در حالی 10 سال گذشته است. در Kingdom Hearts 3 مبارزه ای که کرکتر ها در ده سال اخیر در آن میجنگیدند به پایان خواهد رسید. این برنامه است. اما سری بازی همچنان ادامه خواهد یافت. فقط دشمنی که آنها در طول این ده سال با او میجنگیدند به آخر میرسد."

یکی از نکات جالب دیگر این مصاحبه این بود که Nomura در مورد رابطه ی کاری خود با Disney صحبتی کرد.

" چه جهانی برای این عنوان موجود است، سوال مهمی است. همکاری، که من با او در دیزنی بین ده سال اخیر کار میکردم، فرد یکسانی بود. ما بحث های داغی در مورد بازی ها در طول ده سال گذشته انجام دادیم و اما با هم رابطه ای استوار داریم."

Kingdom Hearts 3 برای Xbox One و PS4 عرضه خواهد شد. اما تاریخ عرضه آن مشخص نیست.
[تصویر:  kingdom_hearts_3_logo_by_samndon-d59fyv7.jpg]منبع
خداییش بازی باحال و فانتزیه. من که با نسخه ی Birth by sleep واسه PSP خیلی حال کردم.
بازی جالبی هستش.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]