Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: assassins creed black flag بخش چند نفره در دریا ندارد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
اول سلام عرض شد دوباره یه خبر ضدحال کامل دارم
تو سری اساسین 3 میشد اما این یک نوچ
اگر شما نیز بازی Assassin's Creed III را تجربه کرده باشید، حتماً میدانید که این بازی شامل نبرد های دریایی متعددی میشد که توجه بسیاری را به خود جلب کرد. این نبرد ها که در قسمت بعدی بازی نیز به شکلی پیشرفته تر اتفاق میفتد، شامل بخش چندنفره Assassin's Creed IV نخواهد شد.کمپانی Ubisoft اعلام کرد بخش چند نفره بازی به دلیل مشکلات تکنیکی نمیتواند نبرد های دریایی را در خود جای دهد. در مصاحبه ای با رهبر تیم طراحی بخش چند نفره AC IV آقای تیم براون (Tim Browne) ، او دلیل عدم وجود جنگ های دریایی در بخش چند نفره بازی را اینگونه توضیح داد:"در Black Flag ما 2.5 سال برای بخش تک نفره دریایی بازی وقت صرف کردیم، حالا شما تصور کنید که برای بخش چند نفره بازی چقدر باید وقت صرف کرد! با این حال ما تلاش خود را کردیم. اما در نهایت به این نتیجه رسیدیم که این کار غیر ممکنه است. ما اقیانوسی مواج را داریم. شما در بخش تک نفره با این اقیانوش مواج مدام در تکاپو هستید، این اقیانوس هست که توپ های شما را در خود غرق میکنه و مانع از اثابت آن ها به کشتی های حریف میشود."
به هر حال ضد حاله دیگه
[تصویر:  Assassins-Creed-4-Black-Flag-hello-there.jpg]
اصلا مهم نیست خبرش نباشه .[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ترفدارش نیستی مگه؟
هستم مولتی بازی نمیکنم.
راستی عنوان من که نوشتم سایزش کوچکتر از مال دیگران یه جوری تو خالیه چه جوری باید تغییر بدم
البته ببخشید اینجا میپرسم
کوچیک نیست که.
منبع چرا نمیزاری
منبع ندارد
بسته شد