Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: خبر داغ : Ken Levine کارگردان بایوشاک بی کران دوباره تیزر کرد.....
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  bioshock_infinite_dlctease_610.jpg]

اگر یادتان باشد آقای Ken Levine دبروز تیزری را به این شرح که

" برای فردا هیجان زده است "

اعلام کرده بود

اما امروز نیز مانند دیروز همان کار را انجام داد.
نقل‌قول: اینترنت را در ساعت 8 صبح سه شنبه جست و جو کنید و ببینید من فردا چگونه هستم.خوشبختانه این رژه یک زندانی قبل از رسانه ای شدن نیست  
شما نظرتان درباره صحبت های این فرد چیست ؟ آیا فکر میکنید چیز جدیدی در راه است ؟ 
نظراتتان را با ما در میان بگذارید

و این توییت اصلی:
نقل‌قول: Check the internets tuesday at around 8AM est to see what I'm up to tomw. Hopefully, it won't involve a perp walk.— Ken Levine (@IGLevine) July 29, 2013

منبع:http://www.gameinformer.com/b/news/archi...orrow.aspx
من تا اونجایی که میدونم این طرف دیوانه است گاهی اوقات دیوانه بازی در میاره.
فقط dlc  نباشه  , هر چی میخواد باشه  , باشه

(07-30-2013, 10:49 AM)'lord of shadow' نوشته است: [ -> ]من تا اونجایی که میدونم این طرف دیوانه است گاهی اوقات دیوانه بازی در میاره.
[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
اینو خوب اومدی

عجب.[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] واسه چی هیجان زدست؟؟[img]/images/smi/new/7.gif[/img]
(07-30-2013, 01:06 PM)'Amir Knight' نوشته است: [ -> ]عجب.[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] واسه چی هیجان زدست؟؟[img]/images/smi/new/7.gif[/img]

اعلام نکرده[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]