Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: The Witcher 3:ما از پرداختن به DLC و ... متنفریم
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  witcher-3-wild-hunt.jpg]
امروز در بازی های کامپیوتری شاهد DLC ها هستیم که به عنوان هنجار شمرده می شوند اما هماکنون هم توسعه دهنده هایی وجود دارند که محتویات اضافی باید آزاد باشند.حدس می زنید چه کسی این طور فکر می کند؟بله این شخص یکی از سازنده های عنوان The Witcher 3 در شرکت CD Projekt REDاست.طی صحبت های Konrad Tomaszkiewicz گارکردان بازی های شرکت CD Projekt RED گفته است:
ما می توانیم برای عنوان هایی که داریم محتویات اضافی بسازیم و منتشر کنیم و آن ها را هم بفروشیم اما اعتقادی به انجامش نداریم.ما فقط به پچ هایی که مربوط به اشکالات بازی و بر طرف کردن آن ها است اعتقاد داریم که باید به صورت رایگان هم در دسترس قرار بگیرند.ما می خواهیم که پول شما به هدر نرود و پولتان را صرف خریدن چیزی با ارزش بکنید.Konrad Tomaszkiewiczتوضیح داد:اگر ما زمانی بخواهیم محتوای اضافه منتشر کنیم چیزی را به شما می دهیم که شما بابت آن سپاسگزار و قدردان خواهید بود.
این واقعا یک پیام شجاعانه و جسورانه از طرف Konrad Tomaszkiewicz بود که واقعیت هم دارد و امروزه برای یک سری اسلحه های کوچک و نقشه های جزئی باید پول داد.

Gamepur
خسته نباشی دوست من
من یه نصیحتی بهت میکنم اونم اینکه از سایت گیم پور اصلا خبر نزار.بیشترشون رو خودشون پیازداغ اضافه میکنند و بعضی وقتها هم دروغ مینویسند
این خبر که درسته ولی در کل میگم
(07-30-2013, 11:57 PM)nathan drake نوشته است: [ -> ]خسته نباشی دوست من
من یه نصیحتی بهت میکنم اونم اینکه از سایت گیم پور اصلا خبر نزار.بیشترشون رو خودشون پیازداغ اضافه میکنند و بعضی وقتها هم دروغ مینویسند
این خبر که درسته ولی در کل میگم
ممنون
والا ما تو سایتی که فعالیت می کنیم هم خودم به همه میگم نزارن اما چون یک سری اخبار زودتر میان و من تو اون سایت میزارم دیگه میگم اینجا هم بزارم 
بله حرف شما درسته تا سایت های دیگه اخبار رو نزارن معلوم نمیشه صحت داره یا نه