Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: نماد های ESRB آپدیت شد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
 Entertainment Software Rating Board در سال 1994 و بعد از جنجال های ایجاد شده بر سر بازی Mortal Kombat به وجود آمد نهادی که بازی هازا بطور مرجع درجه بندی سنی می کند. این نهاد اولین و معتبرترین نهاد درجه گذاری سنی برای بازی هاست
[تصویر:  esrbnewratingimages_610.jpg]
همانطور که می بینید لوگو های جدید تغییرات جزئی کرده اند Content Rated By حذف شده زمینه درجه بندی سفید شده و علامت های Trademark به پایین آمده اند

البته رئیس این نهاد اعلام کرده است که ما این کار را برای واضح تر شدن هر چه بیشتر این نماد ها انجام داده ایم

منبع

برا ما گیمر های ایرانی فرقی نمی کنه بازی چه درجه بندی سنی داره[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تو ایران که هیچ توجهی نمی شه

Amir Game

همونو بگو.
من پریروز ی بچه 5 ساله دیدم داره کالاف و بتل بازی میکنه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
اون A رو اولین باره میبینم[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
من یه بچه 8ساله می شناسم مکس پین 3 بازی می کنه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بابا زکی من خواهر ذلیل رو بگین خواهر 7 سالم God of War 3 بازی میکنه دسته رو به خودمم نمیده میگه این بازی تو شخصیتت تاثیر میگذاره میگم خودت چی میگه من هنوز شکل نگرفته
راست میگن اهمیت داده نمی شه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
دیروز داشتم FRUIT NINJA بازی می کردم، پسر عمه ام 7 ساله است میگم تو هم بیا بازی کن؛ بهم میگه، مگه بچه ای، الآن دارم GTA : EPISODES OF LIBERTY CITY رو بازی می کنم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
البته فقط در وهله ی اول خنده داره...اگه کمی بیشتر فک کنیم میفهمیم : ""فاجعه ست""...[img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (33).gif[/img][img]images/smi/s0 (68).gif[/img][img]/images/smi/new/wall.gif[/img]
خانواده ها هم که...وای به حال نسل آینده!!![img]images/smi/s0 (86).gif[/img]