Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: XBOX ONE و XBOX 360 برای بازی های بین نسلی سیستم Achinement جدا گانه دارند!!!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
کنسول های نسل هفتم و هشتم مایکرو سافت در بازی های مشترک از سیستم اچیومنت متفاوتی استفاده می کنند به این معنی که اگر شما تمام اچیومنت های CoD : Ghosts را در X360 بگیرید کماکان این بازی در X1 اچیومنت های جدیدی را برای شما در نظر دارد
[تصویر:  06-08-2013-09-56-54.jpg]

به گفته IGN 
""بازی کردن نسخه X1 بازی ها مزایای بیشتری دارد اچیومنت ها و امتیازات بیشتر به همراه جوایز واقعی در داخل و خارج از بازی""

آیا این باعث می شود تا شما یک بازی را در هر دو کنسول تمام کنید؟؟؟؟

منبع
چه قدر عالی[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

میبینید xbox one داشت کم می اورد منم اون موقع با ps4 موافق بودن ولی عین jet علاوه بر اینکه به ps4 رسید داره کم کم جلو هم میزنه این قدرت ماکروسافت رو نشان میده[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
(08-06-2013, 02:37 PM)'MICROSOFT' نوشته است: [ -> ]چه قدر عالی[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

میبینید xbox one داشت کم می اورد منم اون موقع با ps4 موافق بودن ولی عین jet علاوه بر اینکه به ps4 رسید داره کم کم جلو هم میزنه این قدرت ماکروسافت رو نشان میده [img]images/smi/s0 (86).gif[/img]

ارزو بر جوانان or کودکان عیب نیست[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
سونی یه چیز دیگس[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (30).gif[/img][img]images/smi/s0 (30).gif[/img]
خداییش اون صدای باز شدن اچیومنت وسط بازی تو xbox خیلی حال میده امیدوارم نسل بعد هم همین صدا رو داشته باشه[img]/images/smi/new/113.gif[/img]
داداش کنسول رو نوشتی کنول[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
باعث میشه مردم مشتاق بشن که رو دو تا کنسول تموم کنن
جالبه..ایده جدیدیه [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
به نظرم هر کارم کنه به ps4 نمیرسه [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
حیف شد،من این همه امتاز جمع کردم،یعنی باید بندازمشون بره؟[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]

ولی بازم انقدر این دو شکرت با حال شدن(سونی و مایکروسافت)که من دیگه نمی تونم از هیچ کدومشون بگذرم و صد در صد هر دو کنسول و می گیرم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
(08-06-2013, 03:45 PM)'deatg22' نوشته است: [ -> ]حیف شد،من این همه امتاز جمع کردم،یعنی باید بندازمشون بره؟[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]

ولی بازم انقدر این دو شکرت با حال شدن(سونی و مایکروسافت)که من دیگه نمی تونم از هیچ کدومشون بگذرم و صد در صد هر دو کنسول و می گیرم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

نه عزیز شما که اکانتت رو عوض نمیکنی تازه این جوری امتیازات بیشتری میتونی بگیری

(08-06-2013, 03:33 PM)'john' نوشته است: [ -> ]خداییش اون صدای باز شدن اچیومنت وسط بازی تو xbox خیلی حال میده امیدوارم نسل بعد هم همین صدا رو داشته باشه[img]/images/smi/new/113.gif[/img]
داداش کنسول رو نوشتی کنول[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

با تشکر از شما تصحیح شد
به نظرتون عاقلانه هست که بخاطر چن تا اچیومنت بریم کلی پول بدیم Xbox One و بیخیال ps4 شیم؟![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
صفحه‌ها: 1 2