Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: ایا سم فیشر به مشهد می اید. تصویری
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
سلام دوستان اسم من رو دیدید من فن splinter cell blacklist بودم ولی چندتا از این بازی دیدم  که  واقعا حالم داره ازش بهم می خوره  و الان اون چندتا صحنه ی مخصوص رو در اوردم  و براتون قرار می دم  خوب بسم ا...
[تصویر:  86400569095001788251.png]خوب در این تصویر می بینیم که سم و گیریم به چندتا گرارش از کشور های مختلف نگاه می کنند که متاسفانه گزارش سمت چپ شهر مشهد رو نشون میده. قول شرف می دم اگه این ها صحت داشته باشه پدر یوبی رو در مییارم. بعدشم اسم کاربریم رو تغییر بدم 
[تصویر:  10248341244867168769.png]در این تصویر می بینیم که  سم و دوستش دارن عکس یه کسی رو به اسم رضا نوری نگاه می کنند قطعا یه ایرانیه و احتمالا جز لیست سیاه است . اگه کسی شناختی از این فرد دارید بماهم بگید
[تصویر:  96817215528802079311.png]در این تصویر یه بسیجی ارتشی یا سپاهی یا هر چیزی رو می بینیم که بالاش سمت راست یه میدان اسب شکل داره اگه کسی می دونه کجاست یا اطلاعاتی داره لطفا بمام بگه.
خب به امیده این که قدمی در راه دفاع از اهل بیت در برابر این بازی ضد اسلامی {ضد ایرانی هم است ولی راستش برام مهم نبود} بردارم .
اگه کسی لینک دانلود و تماشای این اخرین تریلر تصویر اول درش بود رو خواست تو نظرات بهم بگه . لطفا نظراتتون رو بگید.
اوه اینکه خود مشهد المقدسه[img]images/smi/s0 (5).gif[/img] از ubisoft انتظار یه بازی ضد اسلامی نداشتم[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
ممنون داداش که مارو روشن کردی منو بگو باسه بازیش لحظه شماری مکردم حالا دیگه قیدشو میزنم[img]images/smi/s0 (34).gif[/img]
کلا بازیش ضد ایرانیه یه عکس دیده بودم که سم تو پایگاه سپاه پاسداران بود لوگوی سپاه پاسداران روی یک مانیتور  بود

فکر میکنم اونجا که اسب هست آرامگاه نادر شاه افشار باشه البته اگه اینجا مشهد باشه!
نگو که با دستمال میخوای یوبسافت رو اتیش بزنی [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

درسته این بازی کلا توی ایران ممنوع شده اون اسب هم مال مجسمه معروف نادرشاه افشار هست
با اون تیکه اولش کاری ندارم ولی از این حرفت خجالت بکش
"ضد ایرانی هم است ولی راستش برام مهم نبود"

Ct Os

(08-11-2013, 10:53 AM)'Real G' نوشته است: [ -> ]فکر میکنم اونجا که اسب هست آرامگاه نادر شاه افشار باشه البته اگه اینجا مشهد باشه!

آره ارامگاه نادر هستش به سرش توجه کن
واقعا که اینا چه  گ* های می خورن  
خوب بزار بیاد و داستانش رو بفهمیم اگه بد بود میزنیم اسفالتش میکنیم :دی
ببین دوست عزیز این بازی از سرتاپاش توهین به ماست 
تازه من فکر کنم این از بتل 3 بدتر باشه [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9