Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: هم اکنون یک Xbox One می خرید؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
منظور بدی ندارم ولی به نظر شما احمقانه نیست یه شرکت تو ساخت یه سخت افزار این همه اشتباه کنه که بعدا بخواد تصمیمشو تغییر بده؟
من که صد در صد یعنی اصلا شک نکنید . میرم X-Box One میگیرم. [img]images/smi/s0 (29).gif[/img] [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

عشق است مایکروسافت . !!!!! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
اولا هر شرکتی راه و روش خودش رو داره و همیشه آنلاین بودن برای ما ایرانی ها مشکل بود نه اونایی که اون ورن
پس اسمش مشکل نیست.

من کی گفتم مشکل؟[img]images/smi/s0 (34).gif[/img]
صحبت منم دقیقا همینه این شرکت دقیقا با چه راه و روشی داره پیش میره؟
(08-14-2013, 07:29 PM)MrAstiak نوشته است: [ -> ]من کی گفتم مشکل؟[img]images/smi/s0 (34).gif[/img]
صحبت منم دقیقا همینه این شرکت دقیقا با چه راه و روشی داره پیش میره؟
خب دیگه اونش رو کسی نمیدونه مهم اینه که الان همه چی درست پیش میره و صد در صد پیش خواهد رفت
ما هم امیدواریم.
بودن یه رقیب همیشه بهتر از نبودنشه.
(08-14-2013, 07:34 PM)MrAstiak نوشته است: [ -> ]ما هم امیدواریم.
بودن یه رقیب همیشه بهتر از نبودنشه.
دقیقا
 درایران محدودیت بیشتر چیز ها اعم از کارت های اعتباری معتبر جهانی قیمت بالای دلار و سرعت اینترنت پایین مثلث اتشین نسل های اینده من وشماست .

صفحه‌ها: 1 2 3