Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: مشکل ایست در بازی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
درود بر شما دوستان عزیز
بنده یک مشکل جدی در دوتا 2 دارم که ممنون میشم اگر کسی راه حلی برای این مشکل داشته باشه مطرح بکنه تا از شر این مشکل خلاص بشم .
وقتی بنده داخل بازی دوتا 2 هستم هر چند دقیقه یکبار بدون اینکه پینگ بالا بره ( یعنی اصلا لگ یا پکت لوز نیست ) بازی برای 5 تا 8 ثانیه استپ میکنه یعنی انگار وسط بازی پاز دادن که فرقی نمیکنه داخل درگیری باشه یا در بیس و ...
ویندوز هشت نصب کرده بودم نشد
ویندوز سون نصب کردم نشد
جدیدترین درایو گرافیک رو دریافت کردم نشد
تنظیمات مختلف خود دوتا 2 رو تعویض کردم نشد
مشخصات سیستم : گرافیک دی دی آر تیری 2 گیگ , سی پی یو i7 , رم دی دی آر تیری 8 گیگ که فک نمی کنم سیستم مشکل داشته باشه
مطمئن نیستم اما فکر کنم مشکل از اینترنت ایران هستش ، همونطور که می دونید اینترنت برای هر یک تا جند دقیقه یک بار قطع و وصل میشه (به دلیل چیزترینگ) و همین باعث میشه که اتصالی که شما برقرار می کنید پایدار نباشه (یا به قول فرنگی ها Stable نیست) این مشکل وقتی شما می خوای Steam رو هم آپدیت کنی پیش میاد (مشکلی که خود من دارم) و هی ارور می ده و هی وسط آپدیت کانکشن اینترنت قطع میشه و می گه و شما باید به اینترنت متصل باشید (در حالی که متصل هستید)

راه حلی برای این مشکل من هنوز پیدا نکردم اما اگه کسی چیزی می دونه بگه ما رو خوشحال می کنه
برای یک سوال نباید تاپیک بزنید.

بسته شد.

Amir Game

سوالات خود را در اینجا مطرح کنید و تاپیک جداگانه ایجاد نکنید

بسته شد