Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: دانلود سیو بازی های ps3
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
 در این تاپیک میتونید سیو بازی های ps3 را قرار بدید همچنین از بقیه بخواهید که براتون قرار بدن .

قوانین تاپیک :

اسپم ندید
یک درخواست را چند بار تکرار نکنید
از سایت های فارسی زبان کپی نکنید

موفق باشید [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] آقایون کمک کمک...........من همه save هام پاک شدن لطفا بیاین دست به دست هم بدین بسیج شین کمک کنین ممنون [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
rayman origins_tomb raider_assassin creed 3- dishonored_ resistance 3
با سلام من فعلا از شما ..
من سیو کامل the last of us رو همراه با آموزش ریختنش رو میخوام..
فلشتو فرمت میکنی روی fat32 بعد یه پوشه با نام PS3 باز کن و دوباره توش یه پوشه SAVEDATA بعد فایلی  که بهت میدن بریز توش بزن به ps3 برو save data utility اونجا کپی کن تمام ... خودت چه بازی هایی الان خوب رفتی جلو ؟ سیواشو بریز تو فلش اینجا آپ کن ....
سیو بازی اسپلینترسل بلک لیست ممنون
آخه چرا هیچ کس سیو نمی ذاره
(09-26-2013, 05:18 PM)'amaz' نوشته است: [ -> ]آخه چرا هیچ کس سیو نمی ذاره
'GOSHADI

با سلام[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
کسی سیو بازی gta v رو داره که تا اخر مرحله اش رفته باشه و تروور و مایکل هم زنده باشند اگه کسی داره بزاره لطفا[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
به زودی سیو بازی های زیر رو قرار میدم:
GTA V/BEYOND TOW SOULS/SPLINTER CELL BLACKLIST/HEAVENLY SWORD/CALL OF DUTY MW2/UNCHARTED 1/UNCHARTED 2/UNCHARTED 3/RAYMAN LEGEND/GOD OF WAR 3/NINJA GAIDEN 3/INFAMOUSE/RED DEAD REDEPTION/HEAVY RAIN/CRYSIS 3/THE LAST OF US
برای فعلا کافیه؟
عجب انجمن بیخودی دارین یکی نیست جواب بده  اه اه اه اه اه[img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]/images/smi/new/167.gif[/img][img]/images/smi/new/167.gif[/img][img]/images/smi/new/112.gif[/img][img]/images/smi/new/112.gif[/img][img]/images/smi/new/blink.gif[/img][img]/images/smi/new/blink.gif[/img]
صفحه‌ها: 1 2 3 4