Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: روش آنلاین بازی کردن Coop بازی Call of Duty MW3
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام
امروز میخوام روش آنلاین بازی کردن CoD : MW3 رو بزارمبازی Call Of Duty Modern Warfare 3 یک بازی اکشن اول شخص است که پر فروش ترین بازی سال ۲۰۱۱ نیز شد. هم اکنون یک ویدئو برایتان گذاشتم تا شما بتوانید قسمت Survival & Mission این بازی را بصورت آنلاین با دوستانتان بازی کنید. امیدواریم لحظات خوبی را با این بازی سپری کنید.برید حالشو ببرید
IP خودم هم در بازی : 192.168.1.2
شناسه ی من هم:Aiden Pearce
اول دانلود ویدئوی آموزشی ( زبان فارسی ) :

لینک دانلود

دانلود آپدیت 1.4 بازی و کپی کردن محتویات آن در فولدر اصلی بازی :

لینک دانلود ( حجم 27.2 مگ )

دانلود TecknoMw3 ورژن 2.7 و کپی کردن محتویات آن در فولدر اصلی بازی :

لینک دانلود ( حجم 4.5 مگ ) :

قابل توجه دوستانی که
TecknoMw3 رو دانلود میکنن: از اونجایی که هکرها خیلی سریع آپدیت های جدید رو ارائه میکنن، حتما بعد از دانلود این برنامه، توسط خود برنامه آپدیتش کنید.

! ! ! : دوستانی که ویدئو رو دیده اید و دنبال برنامه تانگل میگردید، دیگر نگران نباشید... ورژن های جدید تکنو Mw3 نیازی به تانگل نخواهند داشت و شما میتوانید بدون تانگل وارد بازی شوید و مراحل ویدئو را همانگونه که است، انجام دهید. فقط در پایان ویدئو به جای ورود به تب Lan وارد تب Internet شوید.

لینک دانلود ویدئو آموزشی جهت سرور ساختن و جوین شدن به سرور بدون تانگل :

لینک دانلود کیفیت عالی

دانلود برنامه Net Framework 4 :

لینک دانلود ( حجم 1 مگ )

این ویدئو اختصاصی سایت Game Emag هستش و در این رابطه ویدئو های دیگری هم هست که انشاءالله قرار میدم 
بچه ها من الآن آنلاینم لطفا بیاید
من قبلا با این mwteckno بازی میکردم خیلی عالییه فقط هکر توی بازی زیاده حال آدمو بهم میزنن [img]images/smi/s0 (96).gif[/img]
داداش مگه قوانینو نخوندی.[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]کپی برداری حتی با ذکر منبع هم ممنوع میباشد.[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
بسته شد.
خووووبه اما  تو عرفانی؟ آخ ویدیو اون هست [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بچه ها آنلاین شین حال کنیم بدویین

(08-19-2013, 12:26 PM)'The Hulk' نوشته است: [ -> ]داداش مگه قوانینو نخوندی.[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]کپی برداری حتی با ذکر منبع هم ممنوع میباشد.[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
بسته شد.
ژ

عزیز من این لینکش از یه سایت دیگس مگرنه توضیح هاش مال منه اصلا هم کپی نیست

(08-19-2013, 12:45 PM)'AP 1999' نوشته است: [ -> ]بچه ها آنلاین شین حال کنیم بدویین

(08-19-2013, 12:26 PM)'The Hulk' نوشته است: [ -> ]داداش مگه قوانینو نخوندی.[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]کپی برداری حتی با ذکر منبع هم ممنوع میباشد.[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
بسته شد.
ژ

عزیز من این لینکش از یه سایت دیگس مگرنه توضیح هاش مال منه اصلا هم کپی نیست

اگه خود آدم توضیحاتشو بنویسه و انوقت لینکاشو از جایه دیگه بیاره دیگه کپی نیست؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

بسته شد