Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: درخواست راهنمایی درباره بازی قتل در کوچه های تهران
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام خدمت کاربران و مدیران محترم.دوستان من یک مشکل در بازی قتل در کوچه های تهران داشتم.اون هم این که وقتی به قلعه شتر خان میرم و بعد از اونجا میخوام بیرون بیام تا برم به قسمت دیگه ای که میبخشین اسمش الان یادم نیست!نمیشه به جایی رفت فقط قلعه شتر خوان و همون اداره میشه رفت!این مشکل رو من و یکی از دوستان صمیمیم داشتیم و ممنون میشم دوستان پاسخ بدن.[تصویر:  s0%20(74).gif]

Ct Os

(08-19-2013, 08:48 PM)'qasem3' نوشته است: [ -> ]با سلام خدمت کاربران و مدیران محترم.دوستان من یک مشکل در بازی قتل در کوچه های تهران داشتم.اون هم این که وقتی به قلعه شتر خان میرم و بعد از اونجا میخوام بیرون بیام تا برم به قسمت دیگه ای که میبخشین اسمش الان یادم نیست!نمیشه به جایی رفت فقط قلعه شتر خوان و همون اداره میشه رفت!این مشکل رو من و یکی از دوستان صمیمیم داشتیم و ممنون میشم دوستان پاسخ بدن.[تصویر:  s0%20(74).gif]

دوست عزیز برای یه سوال یه تاپیک جدا نمیزنند

بسته خواهد شد

یعنی من بعضی موقع ها دلم می خواد بشینم به حال مدیرای اینجا گریه کنم که اینقدر باید یه حرفی رو هی تکرار کنن و باز هم شاهد سرپیچی از قوانین باشند

تو پروفایل من بگین مشکل رو حل می کنم چون این عنوان رو بازی کردم
اقا با این میشه هزارو سیصدو پونصد و یک بار.[img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img]
جان مادتون واسه هر سوالتون تایپک جداگانه نزنید.[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
شما باید سوالتو اینجا مطرح کنی.
من كه كلا از بازيش خيلي بدم اومد[img]/images/smi/new/wall.gif[/img][img]/images/smi/new/wall.gif[/img]
بسته شد