Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تاریخ عرضه جدید بازی Castlevania: Lords of Shadow
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  20130726_castlevania_lords_of_shadow_2.jpg]

Konami اعلام کرد که بازی زیبای Castlevania: Lords of Shadow 2 در تاریخ February 28 سال 2014 برای پلتفرم های PS3, Xbox 360 و PC عرضه خواهد شد و  رسما تاخیر این بازی را به همگان اعلام کرد . بازی Castlevania: Lords of Shadow 2  توسط شرکت MercurySteam در حال ساخت است و ما در بازی هدایت خون آشامی از خانواده Belmont را در دست داریم . در حال حاضر مشخص نیست که بازی چگونه است اما به نظر میرسد نسبت به عنوان قبلی  بهبود فراوانی یافته و احتمال این هم وجود دارد که کمی بیشتر آزادی عمل به بازیکن بدهد. همچنین با وارد شدن تغییرات فراوان در سیستم مبارزات از جمله سحر و جادو  و سلاح ها انتظار تغییرات قابل توجهی در سیستم مبارزه ای می رود . علاوه بر آن کارکتر اصلی قابلیت تسلط  بر دشمنان و قدرت گرفتن از آنان را دارد .

[تصویر:  600x-1]

منبع
شماره ی قبلیش خارق العاده بود.
یکی از بهترین های 2014
من قبل از اینکه Splinter Cell:Blacklist رو بخرم داشتم قسمت اول Lords Of Shadow رو بازی می کردم.
داستان این قسمت جدید بسیار زیباست 
تو این قسمت گبریل از جمع اون برادران(اسمش یادم نیست)همون اتحادی که داشتن جدا شده و به دلیل دراکولا شدنش دیگه نمی تونه از صلیب استفاده کنه 
کاش میدادش به من
به نام خدا
ما که منتظر عرضه قسمت اول برای کامپیوتریم. دستت دردنکنه بااین خبرت.
شاد شدیم.