Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Sims 4 بر روی PC های ضعیف نسبت به Sims 3 راحت تر اجرا خواهد شد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
تهیه کننده Ryan Vaughn طی صحبت هایی که با Digital Spy داشته است گفت:ما واقعا هیجان زده هستیم که به گیمر ها اعلام میکنیم که بازی بر روی سیستم های ضعیف تر اجرا خواهد شد.Sims 4 نسبت به Sims3 بر روی سیستم های ضعیف تر بهتر اجرا خواهد شد.

او گفت:دامنه وسیع بازیکن ها ..سخت افزار های بسیار متنوع و وسیعی وجود دارد..بازیکنان این سری با هر سخت افزاری میتوانند این سری را بازی کنند.و هدف ما چیزی جز:گیم پلی بازی برای شما سرگرم کننده و مناسب باشد بدون توجه به سخت افزار شما:نیست

Sims 4 در سال 2014 توسط EA برای MAC , PC منتشر خواهد شد.تا الان هیچ خبری مربوط به انتشار این عنوان برای کنسول ها منتشر نشده[تصویر:  20130821_the_sims_4.jpg]

منبع=http://www.vg247.com/2013/08/23/the-sims-4-will-perform-better-on-low-end-machines-than-the-sims-3/

Amir Game

من کلا از سیمز خوشم نمیاد و نخواهم امد.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ولی از سبک بازیش خوشم میاد.
لطفا منبع رو به صورت لینک قرار بدین
بهترین بازی عمرم!

حتی بیشتر از GTA V این بازیو دوس دارم
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(08-24-2013, 12:43 PM)amir game نوشته است: [ -> ]من کلا از سیمز خوشم نمیاد و نخواهم امد.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ولی از سبک بازیش خوشم میاد.
لطفا منبع رو به صورت لینک قرار بدین
آقا خبر رو که با منبع گذاشته الان تو مگه مدیری که میگی با لینک بذار؟

این عنوان فقط آنلاین حال میده و کلا خیلی بازیه بی هدفی هست.
نسخه 3 این عنوان بر روی پی سی الکی سنگین بود.کار خوبی کردن که بازده نسخه جدید رو بر روی سیستم های ضعیف بهتر  و بیشتر کردن..
من یادمه اون زمان یک مقدار بازی کردم وبعد بی خیالش شدم این هم اگه بشه یک امتحانی می کنم وهر چه هم سبک ترباشه بهتره.
ممنون [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
البته اگر منبع به صورت لینک نباشه فکر نمی کنم اشکالی ایجاد بشه.
به به جمع تمامی بچه های گیم اینفورم جمعه!!! هادی... هامون... اویس... دنی و حالا من!!! :دی
من که خیلی از بازی Sims خوشم میاد! به نظرم کار خوبی دارن می کنن... آخه توی نسخه سوم وقتی شهر ها و لباس های اضافی میریختم، یکم سنگین میشد و خیلی دیر لود میشد.... منتظر نسخه چهارم هستم!