Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Half Life 3 ظاهرا وجود دارد اما در بیت ها و قطعه ها
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  338f6e6a8315fb211.jpg]

به نظر میرسد که عنوان Half Life 3 به دست Valve در دست ساخت است . بعد از شایعات فراوان . اما مشکل اینجاست که : این عنوان به صورت فعال
در دست ساخت نیست و هنوز در ذهن سازندگان وجود دارد

از یک کاربر سایت Reddit کسی که به شرکت Valve نزدیک است پرسیده شد که : آیا ما بزودی می توانیم Half Life 3 را بازی کنیم ؟
کاربر اینگونه پاسخ داد : من به شما کوتاه پاسخ میدهم تا سوالات بیشتری به وجود نیاید , ما فقط ایده را داریم . در بیت ها و قطعه های بازی . نه ساختار
و نه داستان .

بالاخره بعد از این همه سال فهمیدیم که قسمت بعدی این عنوان در دست ساخت است اما نه به صورت فعال این همه گذشت تا ما خیالمان از نسخه ی
بعدی راحت شود ولی حالا باید سالها برای انتشار بازی صبر کنیم . خوب شد که میدانیم حداقل وجود دارد.

http://gamingbolt.com/half-life-3-appare...and-pieces
من دو نسخه قبلشو بازی نکردم
ولی اگه این نسخه بیاد صد در صد بازی میکنم
بعد از یک قرن تازه میگن توی ذهنمون وجود داره[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]خیلی منتظرشم ولی تا نسخه ی بعدی منتشر بشه فکر کنم دیگه زنده نباشیم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
وسواسی که VALVE روی بازی هاش داره هیچ استودیو یا ناشر دیگه ای نداره.
ترجیح میده کلی طرفداراش رو منتظر بزاره ولی وقتی که بازی رو منتشر کرد کاملا صنعت گیم رو متحول کنه.فکر نمیکنم کسی بازیه بدی از VALVE سراغ داشته باشه.
فقط امیدوارم حداکثر تا اواخر نسل 8 منتشر بشه
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]تـــــــــــرول!تـــــــــــرول!تـــــــــــرول!

امیدوارم سریع تر فکری براش بکنن..VALVE به فکر ساخت این عنوان نیست پس مشغول چه کاریه..[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]