Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: دلایل قانع کننده برای عرضه ی GTA V برای PC
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
برای مشاهده تصویر اصلی (969x300) روی این نوار کلیک کنید.
[تصویر:  gta-5-cover1.jpg]

یکی از کاربران در [font]Forum بازی GTA[/font]، یک سری اطلاعات در رابطه با عرضه ی بازی GTA V برای PC پس از نسخه های کنسولی، ارائه داده است و در رابطه با آنها کاملا مدعی است.

پیش بینی های بسیار شده است، اما هنوز از سوی شرکت سازنده یعنی Rockstar، این بازی برای PC تایید نشده است.

البته، این موضوع چیزی است که درسال های قبل هم چنین چیزی رخ داده است.نسخه ی PC بازی های GTA San Andreas و GTA IV نیز پس از نسخه های کنسولی با تاخیری بین 6-12 ماه عرضه شده اند و این

یه موضوع طبیعی برای PC گیمر ها هست. سال گذشته بازی Red Dead:Redempntion از سوی *R برای کنسول ها تایید شد ولی هنوز هم هیچ خبری از نسخه ی PC نیست و گفته می شود هرگز نسخه ی PC نخواهد بود ;

زیرا کلا بازی Red Dead هیچ گاه رنگی بر روی PC نداشته است.

شخصی با نام کاربری [font]"S1lv3r_W0lf"[/font] که این ادعا ها را داشته است، این حقایق را نوشته است. کاربران با خواندن آنها شاید درصدی امیدواری به آنها اضافه شود اما دوای درد آنها فقط تایید از سوی Rockstar می باشد.

حال در زیر می توانید متن ارسالی این شخص را بخوانید:
  • "مدتی پیش یکی از کاربرکنان برای تست، آپدیتی را در Social Club قرار داده بود که برچسب GTA V PC را داشت، _ که بعدها منجر به اخراج او شد_ Rockstar آنهارا سریعا پاک نمود و
  • فایل های دیگری را جایگزین کرد و هیچ توضیحی درباره ی آن نداد.
  • اشتباهات این چنین قابل پذیرش هستند، اما سایت هایی چون GS ،IGN ،Amazon قبل از مشخص شدن تاریخ عرضه ی بازی و پلتفرم های آن، در لیست های خود نام پلتفرم PC را نیز داشتند.
  • بعضی از آنها پاک کرده اند اما IGN که در این باره می تونیم بگیم صادق هست، چندی پیش درباره ی اینکه نسخه PC بعد کنسول ها عرضه خواهد شد، آن را تکذیب نکرد.
  • دو تا از کارکنان در ساخت این بازی، در ماه Octobre در مصاحبه ای، گفته بودند: ساخت این بازی برای PC , Xbox 360 , PS3 در حال توسعه است.
  • در پیام های کاربران، در زمان ساخت بازی، در باره اینکه سیستم مورد نیاز برای PC چه خواهد بود، در پاسخ گفته بودند " ما هیچ اطلاعاتی هنوز از سیستم مورد نیاز PC بدست نیاورده ایم. "
  • فروشگاه EB Games دارای Box بازی برای PC هست( البته کاور نهایی نیست)، جالب اینجاست برای باکس های کنسول ها، حاوی برچسب PC نیز هستند.( در این باره من مطمئنم به زودی شخصی Box PC رو نشان می دهد.
  • و از همه مهمتر ; Art Work بازی بدون هیچ آرم کنسولی هست، اگر بازی برای PC عرضه نمیشه باید حتما روی Art Work اصلی بازی زده بشود."

و چند مورد دیگر که تمامی اینها دلایل خوب، اما بازم نمیشه گفت قطعی هستند.

بازی GTA V قرار است در آخر تابستان امسال ( 2013 میلادی ) برای کنسول های Xbox 360 , PS3 عرضه شود.

Ct Os

کپی از سایت های فارسی زبان ممنوع است
لطفا منبع قرار بدید.
محض اطلاع
من اطمینان دارم میاد.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

Delsin Rowe

ای کاش که بیاد ولی اگه نیومد WATCH DOGS تسکین دهنده ما pCبازاست.
هیچ چیز GTA V نمیشه من که از WATCH DOGS خوشم نمیاد.
راک استار عجب شرکتیه :|
اگه عرضه نکنه برا Pc دیگه بازی هاش رو به صورت کپی نمی گیرم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] 

در ضمن داداش لینک دقیق بده . بلاخره این حرف ها رو تو یک پستی توی فروم زدند دیگه :|
این پستو تازه تو اون فروم زده بودند منم داشتم دو روز فقط ترجمه می کردم که دیدم پاک شده دلایل دیگه ای هم بود اگه خط های آخر بخونی متوجه می شی

Ct Os

(08-27-2013, 08:39 PM)'mehdibis' نوشته است: [ -> ]این پستو تازه تو اون فروم زده بودند منم داشتم دو روز فقط ترجمه می کردم که دیدم پاک شده دلایل دیگه ای هم بود اگه خط های آخر بخونی متوجه می شی

کلا از سایت های فارسی زبان کپی نکنید مطالب باید اختصاصی باشه بزودی بسته میشه

صفحه‌ها: 1 2