Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: دموی PES 2014 در PSN زودتر از زمان رسمی قرار داده شد,دومین اشتباه سونی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  PES2014_UCL_ACMilan_Schalke04_2_bmp_jpgcopy.jpg]

Sony همچنان نشان داد که بر فضای آنلاین دنیای گیم تسلط کامل ندارد مخصوصا در مخفی کردن عنوان Third Party خود تا در
فضای آنلاین پخش نشوند.پس از آن اشتباه در مورد لیک کردن Gta V و قرار دادن آن در PSN اینبار نوبت به کونامی و PES 14 رسیده
است , سونی به اشتباه نسخه ی Demo عنوان PES 14 را زودتر از زمان انتشار رسمی در PSN قرار دادند.اما بعد از آگاهی از این
اشتباه خود اقدام به پاک کردن آن کردند.

این Demo قرار بود در تاریخ 11 سپتامبر برای PS3 و در 12 سپتامبر برای Xbox 360 عرضه شود . این دمو شامل چند تیم با حالت
مسابقه ی کامل و یک بخش تمرین بود.

PES 2014 در تاریخ 20 سپتامبر برای PS3 و در 21 سپتامبر برای Xbox 360 به طور رسمی عرضه خواهند شد.این نسخه که قرار است
تغییرات رویایی داشته باشد برای بهبود گرافیک و نبود مشکلات فنی , از موتور گرافیکی Kojima Productions یعنی Fox Engine استفاده
می کند.قرار است با عرضه ی این نسخه , PES با قدرت به عرصه ی رقابت با عنوان ورزشی شرکت EA Sports یعنی FIFA 14 برگردد
FIFA 14 در تاریخ 24 سپتامبر در آمریکا برای دو پلتفرم اصلی نسل حاضر عرضه خواهد شد.

این نشان دهنده ی دومین خطای سونی در فضای آنلاین در کمتر از 1 ماه است. سونی بعد از عرضه PS4 باید فکر به حال وضعیت آنلاین
و فضای آنلاین بکند یا بازم هم مایکروسافت به همراه Xbox Live از آنها جلو بزند.

http://gamingbolt.com/pes-2014-demo-psn-early
کاربرهای سونی داران این روزا از اشتباه سونی سود می برن . اون از GTA اینم از این . ولی من فکر کنم سونی قصد داره با این کار طرفدار جمع کنه [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

Amir Game

منم میگم شاید از عمدی داره این کارو میکنه؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
خوش بحال هر کی تونسته دموی پی اس  رو ببینه!
ولی این کارها نوش دهنده ی ضعف سونی نیست

احتمالا کسی دستش به بازی نرسیده [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

اینم تصویر :
[تصویر:  89425104424328121210_thumb.jpg]
(08-29-2013, 10:16 AM)'amir game' نوشته است: [ -> ]ولی این کارها نشون دهنده ی ضعف سونی نیست

ضعف که نه بهتره که اسمش رو بذاریم اشتباه
می تونست این کار رو نکنه ولی مثل اینکه خودش هم میخواد [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
رسیده تو سایت ایرانی بوق گذاشتنش[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]ولی سرعت اینترنت پوکیده[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] و گرنه دانلودش میکردم با حجم 1 و خورده ای[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
(08-29-2013, 10:02 AM)'Farhan' نوشته است: [ -> ]کاربرهای سونی داران این روزا از اشتباه سونی سود می برن . اون از GTA اینم از این . ولی من فکر کنم سونی قصد داره با این کار طرفدار جمع کنه [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ولی سونی بازم خوبه .