Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Bioware هنوز برای اضافه کردن بخش چند نفره به Dragon Age : Inquisition برنامه ای ندارد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  Dragon-Age-Inquisition-2.jpg]

به نظر می رسد که Bioware درست حرکت می کند ( تقریبا ) . حالا آنها انتخاب هایی را انجام می دهند که به طرفداران این سری امید می دهد
تا همان Dragon Age عالی را بازی کنند.بر خلاف دیگر بازی هایی که Bioware امتیاز آن را در دست دارد یا بازیهایی که EA ناشر آنهاست که تقریبا
همه ی آنها عنصر بازی چند نفره را دارا هستند و شرکت سازنده بیشتر روی آن تمرکز می کردند , Bioware تایید کرد که هنوز علاقه ای به گنجاندن
بخش Multiplayer در بازی ندارد.اما این خبر بدی نیست چون با حذف بخش چند نفره Bioware بر روی بخش تک نفره بیشتر کار می کنند تا یک بازی
بی نقص به وجود آورند.

تهیه کننده ی شرکت Bioware در صحبت با The Official Xbox Magazine : " بخش چند نفره عنوان Mass Effect واقعا عالی بود . بنابراین ما در بازیهای
دیگر هم همین تصور را می کردیم . اما هر بازی با دیگری فرق می کند و تیم سازنده ی ما تا الان به اضافه کردن بخش Multiplayer به این عنوان اقدام
نکردند. "

او ادامه داد : " ساخت بازیهای شوتر آسان است و از نظر سختی به عناوین RPG نمی رسند اما در هر دو موقع ساخت مقداری انتخاب های ناشناخته
وجود دارد که بخش چند نفره در Dragon Age : Inquisition هم همینگونه است. "

ما انتظار DA با بخش چند نفره را داشتیم که با وجود آن ممکن بود یک بخش تکر نفره ی ضعیف ببینیم , اما حالا با این انتخاب Bioware ( که خیلی
غیره منتظره بود برای ما ) وضعیت فرق کرده است .

http://gamingbolt.com/bioware-still-unde...ultiplayer
تنها نکته منفی که میتونه این بازی نسبت به ویچر داشته باشه مدت زمان بازی هستش که اگه مولتی ول کنن برن سراغ بخش تک نفره فکر کنم این موضوع هم حل بشه.
ممنون بابت خبر این روزا از هر 100 تا خبری که از این بازی میاد 10 تا بیشتر نمیذارن.
ممنون بابت خبر . [img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
من که با دوتا نسخه قبلیش مخصوصآ Dragon Age : Origin's زندگی کردم . [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
یه سوال : کسی مولتی Mass Effect 3 رو بازی کرده ؟! [img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img] اگه کسی بازی کرده به من پ.خ بده . [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
من از چند روز پیش شروع کردم Dragon Age 2 بازی می کنم 
عجب چیزی بشه این قسمتش
چرا [img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
بازي به اين خوبي حيفه كه مولتي نداشته باشه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
اتفاقا وقتی مولتی نداشته باشه بهتره
میشه یه چیزی مثل Bioshok Infinite که بخش تک نفره ـش عالی بود
و معمولا Bioware مولتی پلیر های خوبی داره بازیهاش