Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: ممکن است عنوان TimeSplitters Rwind برای WiiU هم عرضه شود
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  Timesplitters-4.jpg]

در یک گفتگو با Gaming Blend , شرکت سازنده ی بازی TimeSplitters Rewind برنامه هایی برای نسخه ی WiiU این عنوان نیز دارد و ممکن
است برای این کنسول پورت شود.

" من فکر کنم بهتر است فعلا این را یک چیز خارج از برنامه بدانیم. من نمیخوام بدون برنامه کاری انجام دهم چون به ضرر ماست.اما این کنسول
همه ی سخت افزار لازم برای اجرای زیبای این بازی را دارد و ما به دنبال تیمی برای کاربر روی این نسخه می گردیم و به پشتیبانی فراوان هم
نیاز داریم. "

این بازی بر روی PC بسیار مقیاس پذیر است.من نمی خواهم بگویم که ساخت بازی بر روی کنسول ها هم وضعیتی مثل WiiU دارد , ما تلاش
خود را انجام خواهیم داد.ما فعلا صبر میکنیم و به برنامه ریزی می پردازیم چون دوست نداریم کارهایمان نیمه کاره باشد.

" آن چیزی که من را از ساخت نسخه ی WiiU دور میکند , عکس العمل دیگر بازیسازان و مطالبی که درباره ی این کنسول خوانده ام که در حال
حاضر این وضع در کنسول وجود ندارد و من از این بابت خوشحالم. مطمئنا نسخه ی PS4 و X1 بازی به خوبی نسخه ی Pc نخواهند شد و نسخه ی
WiiU هم برای بهتر شدن احتیاج به مقیاس بندی و تلاش فراوانی دارد.ما میخواهیم کسانی که Pc هایی با سخت افزار ضعیف دارند هم بتوانند این
بازی را تجربه کنند. ما در آینده به نسخه های دیگر این عنوان نیز فکر خواهیم کرد. "

TimeSplitters Rewind به طور انحصاری برای Pc منتشر خواهد شد

http://gamingbolt.com/timesplitters-rewi...le-for-now