Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: نسخه دمو بازی Beyond: Two Souls در 1 اکتبر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  Beyond-Demo-Oct-1.jpg] 

نسخه دمو قابل دانلود بازی Beyond: Two Souls  در فروشگاه PS در 1 اکتبر در شمال آمریکا و در 2 اکتبر در اروپا در دسترس خواهد بود. 

این نسخه دمو شامل دو سکانس از بازی میشود: 

Jodie & Aiden: جودی دختر جوانی است که عضو گروهی که فعالیت های ماورا الطبیعی را بر عهده دارد میشود تا توانایی های مرموز خود را امتحان کند و شما امتحان او را باید به نحو احسند به اتمام برسانید.

Hunted:چند سال بعد جودی را به خاطر توانایی های فوق العاده ای که دارد از چنگال ماموران دولت فراری میدهد.

منبع
چند سال بعد جودی را به خاطر توانایی های فوق العاده ای که دارد از چنگال ماموران سیاسی فراری میدهد.
متوجه نشدم!؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
اگه همین داستان قشنگ رو نداشت واقعا مزخرف میشد [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
همشن Qte ـه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ولی خوبه که نوآوری داره و مثل Heavy Rain نیست
(09-05-2013, 09:12 PM)'Farhan' نوشته است: [ -> ]چند سال بعد جودی را به خاطر توانایی های فوق العاده ای که دارد از چنگال ماموران ***** فراری میدهد.

آقا منظورش اون بخشی هست که تو تریلر 25 دقیقه ای بازی نشون داد اون کسی که جودی را نجات داد یه روح بود و منظور اینم اون روحست [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] و لازم به ذکر است که خود منبع همینو نوشته و منم همینو معنی کردم براتون [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
این بازی از heavy rain هم بهتر میشه.
از تريلراش معلومه كه گرافيك خوبي داره.
(09-05-2013, 11:09 PM)'mafia1980' نوشته است: [ -> ]
(09-05-2013, 09:12 PM)'Farhan' نوشته است: [ -> ]چند سال بعد جودی را به خاطر توانایی های فوق العاده ای که دارد از چنگال ماموران ***** فراری میدهد.

آقا منظورش اون بخشی هست که تو تریلر 25 دقیقه ای بازی نشون داد اون کسی که جودی را نجات داد یه روح بود و منظور اینم اون روحست [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] و لازم به ذکر است که خود منبع همینو نوشته و منم همینو معنی کردم براتون [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

منظورم اینکه فعل جمله رو نگاه کن اصلا مطابقت نداره . وگرنه من خودم این خبر رو با ترجمه گلوری تو گیمز روم گذاشتم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]