Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Dead Rising 3 سخت ترین نسخه در این سری خواهد بود
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  Nick_butcher.jpg]

یکی از عناوین انحصاری کنسول Xbox One با سبک Survival Horror یعنی Dead Rising 3 در حالی که به بازی المان های اکشن و گردش آزاد
بیشتری اضافه شده است اما تهیه کننده ی بازی Mike Jones اعلام کرد که این نسخه سخت ترین نسخه از این سری خواهد بود.

در گفتگو با OXM در GamesCom : " این احتمالا سخت ترین Dead Rising ساخته شده به دست ما خواهد بود . این بازی مانند خورد کیک نخواهد
بود . البته علاقه مندان از آن لذت خواهند برد. "

به هر حال این بازی به گونه ای خواهد بود که خودشان بخواهند : " من از آن دسته گیمر هایی هستم که دوست دارند آزاد باشند. بدون هیچ تایمر
و برنامه. اما بیشتر طرفداران این سری از این تایمر و برنامه و سیستم ذخیره سازی را دوست دارند حتی اگر لازم باشد کنترلر را بشکنند. حالا ما
آنها را به یک چالش سخت فرا می خوانیم. "

با توجه به این مصاحبه به نظر می رسد که کاپکام در مورد یک Call Of Duty صحبت کرده است.منتظر اخبار جدیدی از این بازی باشید.

http://gamingbolt.com/dead-rising-3-is-p...-vancouver
خب اینکه از همون اول معلوم بود [img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
من مطمئنم که Capcom بالاخره این بازی رو برای كنسول هاي دیگه هم منتشر ميكنه چون اصلا نمیتونه به جیبش فکر نکنه.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
(09-06-2013, 12:01 AM)'Albert Wesker' نوشته است: [ -> ]من مطمئنم که Capcom بالاخره این بازی رو برای كنسول هاي دیگه هم منتشر ميكنه چون اصلا نمیتونه به جیبش فکر نکنه.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

فکر کنم اشتباه شده! اونی که شما می گی Ubisoft هست![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] (شوخی)
سخت بودنش مهم نیست ، مهم خود بازیشه که من باهاش حال می کنم ، تا چیت هست غمی نیست [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]