Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: طراحی شخصیت Quiet بی مورد نبوده و در ادامه معنی دار خواهد شد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
[تصویر:  mgs-5_quiet.jpg]

آیا شما هم در مورد Quiet شنیده اید ؟ با حضور موتور گرافیکی نسل بعدی یعنی Fox Engine و آقای کوجیما به نظر می رسد
که چیزهای جالبی خلق می شوند یکی از جنجالی ترین اینها شخصیت Quiet عنوان Metal Gear Solid 5 است.افرادی خواهان
بازسازی لباس این شخصیت شدند , برخی از مردم مثلا : طراح بازی Halo 4 آقای David Ellis که او این طراحی را نفرت انگیز
توصیف کرده است - اما با توجه به گفته ی سازندگان این طراحی بیخود نیست و در ادامه ی بازی معنی پیدا خواهد کرد.

طراح ارشد عنوان MGS 5 آقای Jordan Amaro در گفتگو با VG247 اعلام کرد که با توجهبا ظاهر آرام و ساکت Quiet و اظهارات
و برنامه ی کوجیما این نوع لباس در ادامه با معنی خواهد شد. " این طراحی بیخود نیست . در ادامه معنی دار خواهد شد "
آقای Ellies برای صنعت گیم انتظار بهتر از اینها را داشتند.

آقای Jordan Amaro در حساب شخصی خود جواب این طراح را ( کمی با طعنه ) اینگونه دادند :
نقل‌قول: به عنوان Halo چند سال دیگر فرصت بدهید. هنوز مانده تا در این صنعت به ما برسید.

کوجیما نیز به هیچ وجه به بازسازی لباس شخصیت Quiet فکر نمیکند چون به نظر اون این نوع لباس مطابق با شخصیت اوست.

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain در سال 2015 برای PS3 , PS4 , Xbox 360 , Xbox One و Pc منتشر خواهد شد.

http://gamingbolt.com/metal-gear-solid-5...se-in-time
اما به نظر من اگه کمی پوشیدش بکنند، بهتر میشه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(09-06-2013, 08:17 PM)'a.gamer' نوشته است: [ -> ]اما به نظر من اگه کمی پوشیدش بکنند، بهتر میشه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

به این خوشگلی مگه چشه؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

حیف از انحصار در اومد[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
(09-06-2013, 09:06 PM)'erfan gamer' نوشته است: [ -> ]
(09-06-2013, 08:17 PM)'a.gamer' نوشته است: [ -> ]اما به نظر من اگه کمی پوشیدش بکنند، بهتر میشه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

ببخشید چرا حیف؟ [img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
(09-06-2013, 09:06 PM)'erfan gamer' نوشته است: [ -> ]

اگه منظورتون بازی ـه , باید بگم که فقط یک نسخه انحصاری بوده و در اصل باید بگیم خوب شد که به مولتی بودن خودش برگشت
خیلی خوب سر ته خبر رو زدید ولی مفهوم رو رسوندید
من که مشکلی با چهرش و لباسش ندارم،باید دید تا ببینیم حرف هیدئو درسته یا نه،ولی اگه یه خورده میپوشوندنش بهتر بود،آخه من اینو چه طوری بازی کنم،وقتی کنسولم توی اتاقم نیست و همه اینو میبینن؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]فکرشو بکن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]من دارم بازی رو انجام میدم،یهو بابام میاد و دهن باز می مونه[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]و بعدشم...[img]images/smi/s0 (53).gif[/img]دیگه من رو توی این دنیا نخاهید دید[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
دیگه کامل لختش میکردن خیلی سنگین تر بود .[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
این دیگه خیلی ****[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
من هيدئو كوجيما رو قبول دارم ولى نميدونم چرا لباس اين پاره پوره بود[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
مثلاً جذاب شده بود؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
اينگار سگ بهش حمله كرده بود[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
صفحه‌ها: 1 2