Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Andrian chmielarz " کنسول سونی 50% قوی تر از XBOX ONE است"
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
[تصویر:  PlayStation4-FeaturedImage.jpg]

بعد از صحبت های Albert Penello در مورد اینکه XBOX ONE بهتر از PS4 است حال Andrian chmielarz صحبت هایی برای گفتن دارد:

من نمیخوام کنترل قدرت را روی دستان ps4 بیاندازم ولی خب معلوم است که PS4 از XBOX ONE  پنجاه درصد بهتر است شما اگه با PS4 بازی کرده باشید میتوانید این نکته را درک کنید.در طول تحقیق ها معلوم شده است که Gpu کنسول ماکروسافت در مجموع به 768 واحد میرسد که خیلی کم تر از کنسول سونی است و اما رم کنسول ها رم GDDR3 کنسول ماکروسافت توان مسابقه با PS4 را ندارد زیرا  PS4 روم 8 گیگابایتی GDDR5 رو دارد.پس با صحبت های من میتوانید بفهمید که سرعت کنسول سونی 50% بهتر از کنسول ماکروسافت است.به نظر من XBOX360 بسیار بهتر و قوی تر از PS3 بوده است ولی برای کنسول جدید ماکروسافت واقعا باید ناراحت بود.

با تشکر [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
منبع

عشق است مایکروسافت چشم بادومیا برای ما آدم شدن .[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
(09-08-2013, 06:32 PM)'lord of shadow' نوشته است: [ -> ]عشق است مایکروسافت چشم بادومیا برای ما آدم شدن .[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

شخصیت هم خوب چیزیه آدم تو فضای مجازی داشته باشه
همین ژاپنی ها آمری..کاییهارو به زانو در آوردن تو تکنولوژی.نت میاید یه کم در مورد حقایق جهان هم تحقیق کنید
هرچی باشه برام مهم نیست مهم کیفیته که وان داره ( امکانات و ... )
(09-08-2013, 06:57 PM)'nathan drake' نوشته است: [ -> ]
(09-08-2013, 06:32 PM)'lord of shadow' نوشته است: [ -> ]عشق است مایکروسافت چشم بادومیا برای ما آدم شدن .[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

شخصیت هم خوب چیزیه آدم تو فضای مجازی داشته باشه
همین ژاپنی ها آمری..کاییهارو به زانو در آوردن تو تکنولوژی.نت میاید یه کم در مورد حقایق جهان هم تحقیق کنید
تو هم یاد بگیر به نظر ها احترام بزاری برادر هرکی نظر خودشو داره فعلا که چشم بادومیا تابع امریکا هستن امریکا پخ کنه اینا میمیرن.

ONLY 
ONLY
ONLY
XBOX ONE
(09-08-2013, 06:32 PM)lord of shadow نوشته است: [ -> ]عشق است مایکروسافت چشم بادومیا برای ما آدم شدن .[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نوب جون اگه عشق است مایکروسافت
پس اون Killzone خوشگله چیه وست امضات؟؟؟؟؟؟؟؟؟
----------------------------
[size=13px]به به جنابAndrian chmielarz[/size]
یه نفر وارد شد که حقیقت رو بگه....
اوفففففففففف
جونم سونی
مگه شک داشتند که PS4 بهتره معلومه که سونی و کنسولاش بهترن پرچم بالاست.
(09-08-2013, 08:25 PM)'4mir124' نوشته است: [ -> ]

نوب جون اگه عشق است مایکروسافت
پس اون Killzone خوشگله چیه وست امضات؟؟؟؟؟؟؟؟؟
----------------------------
[size=13px]به به جنابAndrian chmielarz[/size]
یه نفر وارد شد که حقیقت رو بگه....
اوفففففففففف
جونم سونی
نوب خودتی بعد اینکه من هدفم از تصویر این نبود که عاشق بازیشم همینجوری گزاشتم برو بزار باد بیاد برای ما نظر میده نوب خان.به تو هم ربطی نداره برای من نظر میدی کسی با تو نبود.

[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] بچه ها لطفا دعوا و کل کل را بزارید کنار [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] تاپیک بسته میشه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

صفحه‌ها: 1 2