Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Assassin's Creed: Pirates در پاییز امسال برروی تلفن های هوشمند منتشر خواهد شد!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

Delsin Rowe

Assassin's Creed: Pirates نسخه جدیدی از سری بازی های assassin's creed است که توسط Ubisoft Paris در حال ساخت است و خبر ها حاکی از آن است که این بازی در پاییز سال جاری میلادی بر روی تلفن های هوشمند وتبلت ها منتشر خواهد شد.در این بازی شما در نقشAlonzo Batilla ناخدا کشتی هستید و در جزایر کاراییپ به ماجراجویی می پردازید.(اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر نشده)
[تصویر:  Ubisoft_logo.jpg]
منبع:http://www.joystiq.com/2013/09/10/assass...this-fall/
مترجم:amir m13
تاریخ انتشار خبر:10 سپتامبر

Amir Game

10 سپتانبر = امروز!
روی اندروید یا آی او اس؟؟
آقا این تصویرهایی که واست میزارم رو به پستت اضافه کن و بنویس که اضافه شده گفتم خودم بنویسم میای ناراحت میشی بیا این تصاویر رو کپی کن توی پستت: 

[تصویر:  Assassins-Creed-Pirates-1-156x87.jpg][تصویر:  Assassins-Creed-Pirates-2-156x87.jpg][تصویر:  Assassins-Creed-Pirates-3-156x87.jpg][تصویر:  Assassins-Creed-Pirates-4-156x87.jpg] [تصویر:  Assassins-Creed-Pirates-5-156x87.jpg]

Delsin Rowe

(09-10-2013, 04:50 PM)'amir game' نوشته است: [ -> ]10 سپتانبر = امروز!
روی اندروید یا آی او اس؟؟
نه دوست عزیز اون تاریخ انتشار خبره

(09-10-2013, 04:55 PM)'آریانا' نوشته است: [ -> ]آقا این تصویرهایی که واست میزارم رو به پستت اضافه کن و بنویس که اضافه شده گفتم خودم بنویسم میای ناراحت میشی بیا این تصاویر رو کپی کن توی پستت: 

[تصویر:  Assassins-Creed-Pirates-1-156x87.jpg][تصویر:  Assassins-Creed-Pirates-2-156x87.jpg][تصویر:  Assassins-Creed-Pirates-3-156x87.jpg][تصویر:  Assassins-Creed-Pirates-4-156x87.jpg] [تصویر:  Assassins-Creed-Pirates-5-156x87.jpg]
نه من ناراحت نشدم،من به خاطر این گفتم که این کارو نکن چون یه دفعه میان تاپیکتو میبندن میخوره تو ذوقت .اسکرین شات هارو هم خودت منتشر کن(فقط تاپیک مشابه نزن:من مشکلم با اینه)در ضمن ببخشید اگه ناراحت شدی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
به نظر من انجام سری بازی های Assassin، توی کنسول ها و کامپیوتر شخصی می چسپه و ارزش بازی توی گوشی رو نداره![img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]